reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Myślę że bez różnicy ale może dziewczyny się wypowiedza. Równica jest tylko taka że luteina jest naturalnym progesteronem i jest pod językowa i dopochwowa a duphaston syntetycznym i tylko do ustny.
Mam i to i to i nie wiem sama 🙂 luteinę mam 100 dopochwową.

Czytałam w ulotce dupkka o spodziectwo u chłopców choć podobno nieudowodnione. I nie wiem
 
reklama
Mam i to i to i nie wiem sama [emoji846] luteinę mam 100 dopochwową.

Czytałam w ulotce dupkka o spodziectwo u chłopców choć podobno nieudowodnione. I nie wiem
To nie wiem jak wolisz. Jednak przy ciąży wolałabym nie wkładać sobie na dole luteiny bo możesz coś podrażnić i będzie plamienie /krwawienie i stres nerwy a to nie potrzebne w ciąży. Zdecydowałabym się jednak na duphaston.
 
To nie wiem jak wolisz. Jednak przy ciąży wolałabym nie wkładać sobie na dole luteiny bo możesz coś podrażnić i będzie plamienie /krwawienie i stres nerwy a to nie potrzebne w ciąży. Zdecydowałabym się jednak na duphaston.
No dokładnie.
Ja ogólnie wolałam dupka, żeby łyknąć i spokój 😂
 
Powiem Ci ze mnie to mierzenie trochę uspokaja, nie myślę o testach ciążowych tak jak wcześniej, czuje po owu taki sam entuzjazm jak tempka wzrasta jakbym test ciazowy robila[emoji1787]
Ja do męża mówię że wreszcie jestem czlowiekiem[emoji1787] kiedyś jak mierzyłam temperaturę to powyżej 36.4 nie wskakiwala a zazwyczaj miałam ledwo ponad 35 cały cykl jak wampir [emoji1787][emoji1787]
 
To nie wiem jak wolisz. Jednak przy ciąży wolałabym nie wkładać sobie na dole luteiny bo możesz coś podrażnić i będzie plamienie /krwawienie i stres nerwy a to nie potrzebne w ciąży. Zdecydowałabym się jednak na duphaston.
Ja do połowy ciąży brałam luteinę. Najpierw doustnie później dopochwowe. Mi było bez różnicy. Doustna musisz rozpuścić pod językiem więc dla mnie dopochwowa chyba lepsza [emoji2960]
 
reklama
Ja też żałuję że odkładałam decyzję o dziecku tyle lat:( obawiam się że mam cykle bezowulacyjne:( jak to się diagnozuje ? Czy tylko przez USG czy badanie hormonów też to ujawni?
Przez badanie USG dowiesz się czy masz cykle owulacjne czy nie, tylko trzeba zbadać co najmniej 3 cykle pod rząd żeby coś stwierdzić.. Ja badałam 3 ostatnie cykle i miałam bezowulacyjne.. Warto to sprawdzić ☺️☺️
 
Do góry