reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wiecie co? Jestem wściekła na siebie. Po jaka cholerę ja wczoraj robiłam ta betę hcg?
Popłakałam się wczoraj. I tak sobie myśle.... wczoraj miałam 21 dc.... beta wyszła 2,14. Miesiączki mam jak w zegarku co 28 dni.... może cholera jest jeszcze szansa?
Dobrego dnia wszystkim! Trzymam za Was kciuki! 😘😘😘
Pewnie że jest szansa, dopiero mogło dojść do zagnieżdżenia, a dopiero od tego momentu beta jest wytwarzana w oragnizmie. Trzymam kciuki! 🤞🤞🤞
 
Mi nigdy pozytywnie nie wyszedł test owu, tak mniej więcej wyglądały jak u ciebie a monitoring powiedział, że była owu
No widzisz u mnie dalej też nie wyszedł żaden mega pozytyw a pęcherzyk był i mam nadzieję , że już go nie ma 😁😁
Kup ten test na rano!!!

Cześć dziewczyny 🙋‍♀️

Coca kciukam za wizytę na którą masz ?
 
Czy ta 2 linia nie powinna być niżej? [emoji848]

Ja mówię do mojego M, że chyba się udało, że czuję, że to ten cykl, na co on " od 3 lat co miesiąc jesteś w ciąży, tylko nie potrzebnie pieniądze na testy wydajesz" [emoji28] wsparcie pełną gębą [emoji28]
A to u mnie jest odwrotnie zawsze pyta kupić ci test[emoji1787][emoji1787]
 
Mi te testy robiły krechę... U ciebie nic nie widzę.
 

Załączniki

  • 2759b855-7752-48ff-bbd7-003c2bd95ef2.jpg
    2759b855-7752-48ff-bbd7-003c2bd95ef2.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry