reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A to u mnie jest odwrotnie zawsze pyta kupić ci test[emoji1787][emoji1787]
To mój M miał tak na początku starań, teraz mu przeszło 😅 miałam tyle objawów już, i tyle "ciąż", I cieni cienia, że stwierdził, że dopiero uwierzy jak będą 2 grube krechy, a najlepiej zdjęcie usg inaczej się dla niego nie liczy 🤣 w wakacje spytał Panią w aptece czy można mi wykupić jakiś abonament na testy i dać jakaś zniżkę 🤣😂
 
Coca co do testów to było tak a dziś tak i UJ to wie.
20201006_100742.jpg
20201007_105229.jpg
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
To mój M miał tak na początku starań, teraz mu przeszło [emoji28] miałam tyle objawów już, i tyle "ciąż", I cieni cienia, że stwierdził, że dopiero uwierzy jak będą 2 grube krechy, a najlepiej zdjęcie usg inaczej się dla niego nie liczy [emoji1787] w wakacje spytał Panią w aptece czy można mi wykupić jakiś abonament na testy i dać jakaś zniżkę [emoji1787][emoji23]
 
reklama
Do góry