reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hahaha chyba każda kobieta taki szantaż zna 😂😂
Ojj nie... z moim mądralą to nie przejdzie... niestety. Na wszystko ma argumenty i stawia pytania na których ja wymiękam. No ale co zrobić. Sama sobie wybrałam.
Chociaż koniec końców zawsze jest tak, że po próbie szantażu i jego odwecie okazuje się, ze to czego potrzebowałam albo było pilne ważne itd... okazywało się, ze no nie. I Miał racje. 🙈
 
reklama
To się skończy wcześniej niz myślałam
Przemyśl wszystko na spokojnie i nie wkładaj sobie do głowy takich tekstów, bo podświadomie zaczniesz do tego dążyć mimo wszystko. A może problem jest gdzieś, gdzie zadne z was się nie spodziewa. Rozmawiajcie! To jest najważniejsze w szczęśliwym związku.
I mówię to, bo sama się w taki sposób przejechałam wiele lat temu.. i mama otworzyła mi oczy pytając właśnie o komunikacje. Tamten związek to przeszłość, ale wnisoki wyciągnęłam. I teraz.... jeszcze nigdy nie pokłóciłam się z moim starym. Jak coś nam nie leży to od razu o tym gadamy. Nie czekamy na lepszy moment. I nie zasypiamy jeśli nie wyjaśnimy między sobą czegoś co nam nie pasowało.
trzymam kciuki! ✊🏻
 
Do góry