reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej. My też zaczęliśmy starania, na razie bez spiny. Mierze tylko temperaturę, ale robię to już długo, więc tak się przyzwyczaiłam, że nawet nie myślę o tym. Teraz mam drugi cykl staran, w poprzednim przed okresem wyszedł cień cienia, ale 2 dni po terminie przylazła @. Mam niedoczynność tarczycy i hashi. Ostatnie tsh miesiac temu to 3.17, zwiększyłam dawkę euthyroxu. Czy któraś z Was ma niedoczynnosc? Przy jakim tsh jest łatwiej zajść w ciążę i ja donosić?
Ja mam tą chorobę. 20.04 miałam 0.41 biorę dawke od kilku lat 150 dzisiaj mam kontrolne badania. Mówią że przy staraniach 1-1.5 najlepiej bo w ciąży jeszcze lubi skakac. Byłam 5 razy w ciąży ale niestety żadnej nie donosiłam. 2 i 3 ciąży miałam wynik tsh 10 i 13 [emoji50]
 
reklama
Każdej niepewnej co do cykli koleżance ostatnio polecam badać progesteron między 20-23 dc, przynajmniej upewni się, że ma owulacje [emoji846] a jak nie ma, to przynajmniej wie, że musi działać [emoji6] jakby mi to podpowiedział ktoś od razu, to bym szybciej wylądowała u gina [emoji106]
Te dni cyklu nie u każdego się sprawdza bo nie każda ma cykle 28-30 dniowe. Są cykle dłuższe i krótsze
 
Te dni cyklu nie u każdego się sprawdza bo nie każda ma cykle 28-30 dniowe. Są cykle dłuższe i krótsze
Tak, tak, ja odnoszę się tylko do kobiet z regularnymi cyklami 🙂 27-30 dniowymi
Jak któraś robii testy owulacyjne i ma nieregularne, to ofc 7 dni po domniemanej owu 😉

Moje cykle od zawsze były regularne dzięki Bogu. 26-27 dniowe, ale na przełomie 2019 i 2020 miałam bardzo dużo stresu w pracy i nerwówka ogólnie była ogromna, do tego więcej nocnych zmian... Wtedy pierwszy raz cykl mi zeswirowal, w grudniu 23dc, styczeń 25dc, w lutym chyba 29dc, a potem już spowrotem wróciłam na 'dobre tory' 🤞
 
Tak, tak, ja odnoszę się tylko do kobiet z regularnymi cyklami [emoji846] 27-30 dniowymi
Jak któraś robii testy owulacyjne i ma nieregularne, to ofc 7 dni po domniemanej owu [emoji6]

Moje cykle od zawsze były regularne dzięki Bogu. 26-27 dniowe, ale na przełomie 2019 i 2020 miałam bardzo dużo stresu w pracy i nerwówka ogólnie była ogromna, do tego więcej nocnych zmian... Wtedy pierwszy raz cykl mi zeswirowal, w grudniu 23dc, styczeń 25dc, w lutym chyba 29dc, a potem już spowrotem wróciłam na 'dobre tory' [emoji1696]
Ja od 5dc robię testy owu i ciągle negatywne mimo że 34dc dzisiaj[emoji2957] nawet nie wiem czy ja miałam czy nie. 28dc miałam jakieś 3-4 plamki krwi ale na tym się skończyło. Nawet nie wiem co to było.

Ale ci zazdroszczę tych regularnych cykli[emoji854]
 
Mloda, Myślisz że niedoczynność mogła być przyczyną poronień? Ja już mam dwoje dzieci, ale problemy z tarczycą zaczęły się po porodzie, dokładnie nie wiem kiedy.
 
Mloda, Myślisz że niedoczynność mogła być przyczyną poronień? Ja już mam dwoje dzieci, ale problemy z tarczycą zaczęły się po porodzie, dokładnie nie wiem kiedy.
U mnie był powód tarczyca i epilepsja tych dwuch ciaz. Pierwsza ciąża była biochemiczna 4 ciąża bezzarodkowa a teraz w kwietniu poszło coś nie tak i pęcherzyk ciążowy się wchlonal.
 
Hej, witam się z Wami gorąco :)
Mam już 5 letnią córkę :)
Jestem w drugim cyklu starań.
Mamy o tyle utrudnioną sytuację,że mąż jest po operacji usunięcia jądra ze wzgledu na nowotwór
Cykle mam regularne, testy owu od 2 dni pozytywne ;D
 
Ja również witam sie z Wami :)
Niestety cykle ciagle w rozsypce . Aktualnie mam 40 dzień cyklu i nadal @ nie widać ... I jak tu się starać ?
 
reklama
Do góry