reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie podobnie, z tym że już 19,a może 20sty cykl starań, ale testów nie robię już rok. Jakoś mnie to dołowało zabardzo.. :)
Robiłaś już jakieś badania ? Udało się znaleźć jakiś pomysł na działanie ? Bo chyba najgorsze jest to stanie w miejscu 😞 ja postanowiłam uzupełnić porządnie żelazo, bo mam niedobory i tak zapominałam.... Brałam w tym cyklu olej z wiesiołka. Wcześniej z mężem bralismy 3mc witaminki...i tak się bujam
 
reklama
Mnie w tym cyklu od owu bolało przez 6 dni i przestalo, miałam wrażenie że to jajniki.

A dzisiaj dziewczyny posprzątałam, pozniej większe zakupy, teraz prasuje i czuje takie niewiem, lekkie skurcze, czy pulsujący bol jajników, sama niewiem w każdym razie nie jest to stały bol, może @ bedzie szybciej.
Mam teraz podobnie i cały czas się czuję jakby zaraz miała przyjść...potem przechodzi, zapominam i za chwilę wraca... A @ dopiero na 2 sierpnia
 
Robiłaś już jakieś badania ? Udało się znaleźć jakiś pomysł na działanie ? Bo chyba najgorsze jest to stanie w miejscu 😞 ja postanowiłam uzupełnić porządnie żelazo, bo mam niedobory i tak zapominałam.... Brałam w tym cyklu olej z wiesiołka. Wcześniej z mężem bralismy 3mc witaminki...i tak się bujam
Maz zrobił badanie nasienia. Wszystko git. Mi też udało się zrobić trochę badań z krwi i poza tarczyca jest ok. Niedoczynność, ale leczona od pół roku. Jeszce troszkę jest do sprawdzenia, ale jesteśmy w UK a tu z reguły droga nie jest prosta jeśli chodzi o badania tupu drożnośc jajowodów itp, a co dopiero w dobie wirusa 🤷‍♀️ ich zdaniem to ja nawet nie mam niedoczynności tarczycy.. takze no.. ;)
Edit. Także wszystkie badania robione na szybkiego, hurtowo, na urlopie w Pl
 
Dziewczyny mam pytanie, czy macie śluz płodny a brak owulacji? Czy śluz wam się nie pojawia? Czytałam, ze śluz nie może występować przy cyklach bezowulacyjnych...
 
@bleucoco mam przynajmniej jakieś porównanie szyjki, zawsze badam wieczorem i teraz jak badałam to była opuszczona, duża różnica niż dotychczas
Różnie się podnosi jeśli to byłaby ciąża, w sensie w różnym czasie u każdej kobiety 🤷🏼‍♀️ Po owu i opuszczeniu już nie powinno się badać do wystąpienia @, bo nic to nie daje w kwestii obserwacji, a jeśli to ciąża to czytałam, że można coś tam sobie podrażnić czy coś, zwłaszcza jak ktoś gmera w samej szyjce żeby się upewnić czy jest otwarta czy zamknięta 🤣 Ja tego się akurat zawsze bałam, sprawdzałam tylko na brzegu tak jakby, ale trudno mi było określić na 100% otwartość. Natomiast wysokość i miękkość/twardość to bez problemu :D Też badałam wieczorem szyjkę o ile dobrze pamiętam :D
 
A ja dziewczyny chyba dołączę do was dwa testy niby pozytywne A dzisiaj zaczęłam krwawi to 39 dc o to chyba @ 😭😭😭😭jeden test ze środy A drugi z wczoraj 😭😭
 

Załączniki

  • 20200723_064643.jpg
    20200723_064643.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 121
  • 20200724_070742.jpg
    20200724_070742.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 121
Różnie się podnosi jeśli to byłaby ciąża, w sensie w różnym czasie u każdej kobiety 🤷🏼‍♀️ Po owu i opuszczeniu już nie powinno się badać do wystąpienia @, bo nic to nie daje w kwestii obserwacji, a jeśli to ciąża to czytałam, że można coś tam sobie podrażnić czy coś, zwłaszcza jak ktoś gmera w samej szyjce żeby się upewnić czy jest otwarta czy zamknięta 🤣 Ja tego się akurat zawsze bałam, sprawdzałam tylko na brzegu tak jakby, ale trudno mi było określić na 100% otwartość. Natomiast wysokość i miękkość/twardość to bez problemu :D Też badałam wieczorem szyjkę o ile dobrze pamiętam :D
Moja akurat nie domyka się, tyle tylko wiem jak lekarz po porodach badał, ale mówił że tak może być, więc tego do końca nie okresle, jeśli się opuściła przed samą @ to znaczy że ciąży raczej nie ma, a po owu też z mężem baraszkujemy także myślę że mój palec jest delikatniejszy niż jego jegomość obijający się tam😉
 
Różnie się podnosi jeśli to byłaby ciąża, w sensie w różnym czasie u każdej kobiety 🤷🏼‍♀️ Po owu i opuszczeniu już nie powinno się badać do wystąpienia @, bo nic to nie daje w kwestii obserwacji, a jeśli to ciąża to czytałam, że można coś tam sobie podrażnić czy coś, zwłaszcza jak ktoś gmera w samej szyjce żeby się upewnić czy jest otwarta czy zamknięta 🤣 Ja tego się akurat zawsze bałam, sprawdzałam tylko na brzegu tak jakby, ale trudno mi było określić na 100% otwartość. Natomiast wysokość i miękkość/twardość to bez problemu :D Też badałam wieczorem szyjkę o ile dobrze pamiętam :D
P. S. Dlatego badałam do dzisiaj, bo dopiero dzisiaj się opuscila
 
reklama
Do góry