reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja pierwszy miesiąc brałam dziennie 4 kapsułki (2x2) ale nie zauważyłam efektów, następnego miesiąca brałam maksymalna dawkę 6 kapsułek (2x3) i nie jestem pewna efektow. W tym miesiącu również biorę 6 kapsułek, jak nie stwierdzę wpływu to od następnego cyklu nie biorę, szkoda kasy [emoji2368] na szczęście efektów ubocznych nie mam [emoji16]
Ja w tym cyklu biorę 2x2 i też nie widzę efektów[emoji2370] i faktycznie jak przy 2x3 też to nie za bardzo wygląda to szkoda kasy.
 
reklama
Ja w tym cyklu biorę 2x2 i też nie widzę efektów[emoji2370] i faktycznie jak przy 2x3 też to nie za bardzo wygląda to szkoda kasy.

U każdego inaczej, trzeba na sobie sprawdzić. Niektóre dziewczyny miały super efekty przy średnich dawkach a inne nie miały nic nawet przy większych. Jedne boli brzuch, inne nie. Ja sobie daje 3 miesiące kuracji, bo czytałam ze tyle to już powinno coś dać, a jak nie da to dam sobie z wiesiołkiem spokój [emoji16]
 
reklama
Do góry