reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tez się zawsze nad tym zastanawiałam 😂 i wtedy zakupiłam
Mnie kłują i przed, i w trakcie, czasem sporadycznie po [emoji2368] ale te kłucie w trakcie jest nie do pomylenia [emoji1787]
No to Ci zazdroszczę 😀. Ja coś tam czuje, że coś się dzieje, ale co i jak to jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę 🙈. W piatek pozytywny test a mnie coś dalej kłuje. Mam nadzieję, że test i organizm żadnego figla nie wyrządził 🤪
 
reklama

Zwykle nie odczuwałam wcześniej owulacji, ale jak już wiedziałam kiedy ona występuje to poszukałem czy napewno nic nie czuje i jednak subtelne objawy są [emoji16] a czasem zakłuje ze aż się zegne [emoji16]
 
Ale jajniki są dość oddalone od siebie, to tak jakby porównać prawą górna szóstkę do lewej dolonej szóstki
Nie koniecznie. Jajniki są jednak połączone ze sobą. Zęby nie koniecznie. Płyn rozlewa się po całym jajniku więc jest wstanie podrażnić drugi. I wcale tak daleko do siebie nie mają jak się wydaje 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry