reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No właśnie dzisiaj mam brązowe plamienie
A wczoraj chyba spanikowałam to też nie było krwawienie tylko plamienie 🤔
Może pojedź na IP? Jak dobrze wyczytałam pozytywny test ciążowy A potem te plamienia? U mnie 2 pierwsze dni brązowych plamien A na 3 już krew, to wtedy poronienie już się zaczęło wg lekarza na IP, w 1 dniu plamien dostalam luteine i duphaston ale już było za późno jak się potem okazało 🤨
 
reklama
No właśnie dzisiaj mam brązowe plamienie
A wczoraj chyba spanikowałam to też nie było krwawienie tylko plamienie [emoji848][emoji852]
Spokojnie to wcale nie musi zwoastowac najgorszego!!! Zupełnie się z tym nie zgadzam! Odpoczywaj i idź w poniedziałek do lekarza. Znam wiele kobiet które krwawiły w ciąży i mają zdrowe dzieci. Bądź dobrej myśli

EDIT: jak chcesz to jedz na IP. Ja bym nie jechała, ale to ja... Jak ma sie coś wydarzyć to się wydarzy, nieważne czy w domu czy w szpitalu.
 
Dziewczyny wierzycie w ten chiński kalendarz płci? 😂 Mi w sumie się 2x spełniło 😅
 

Załączniki

  • chinski-kalendarz-plci-dziecka.jpg
    chinski-kalendarz-plci-dziecka.jpg
    205,2 KB · Wyświetleń: 101
Może pojedź na IP? Jak dobrze wyczytałam pozytywny test ciążowy A potem te plamienia? U mnie 2 pierwsze dni brązowych plamien A na 3 już krew, to wtedy poronienie już się zaczęło wg lekarza na IP, w 1 dniu plamien dostalam luteine i duphaston ale już było za późno jak się potem okazało 🤨
Duphaston niestety nie utrzyma ciąży, która jest nieprawidłowa jakkolwiek by to brutalnie nie brzmiało. Jeśli zarodek był wadliwy to organizm i tak go usunie i tak to właśnie bywa najczęściej w tak wczesnych ciążach :( Duphaston w takiej sytuacji to placebo. Nie masz co się obwiniać kochana, że było „za późno”...
 
reklama
Spokojnie to wcale nie musi zwoastowac najgorszego!!! Zupełnie się z tym nie zgadzam! Odpoczywaj i idź w poniedziałek do lekarza. Znam wiele kobiet które krwawiły w ciąży i mają zdrowe dzieci. Bądź dobrej myśli

EDIT: jak chcesz to jedz na IP. Ja bym nie jechała, ale to ja... Jak ma sie coś wydarzyć to się wydarzy, nieważne czy w domu czy w szpitalu.
Ja uważam, że lepiej jest zrobić badanie betaHCG we własnym zakresie, powtórzyć po 48h i będzie wiadomo czy ciąża rozwija się prawidłowo. Czy na IP jest sens jechać? Zależy na kogo się trafi :) Ale najpierw było napisane, że przyszła normalna @ i normalne krwawienie, a nie plamienia lub kilka kropel krwi. A potem,’że to jednak plamienie. Więc ja już sama nie jestem pewna, no bo plamienie od krwi łatwi rozróżnić. Wg mnie jest to podstawa żeby sprawdzić betaHCG we krwi czy to nie była biochemiczna no i iść normalnie do ginekologa 🤷🏼‍♀️ Może progesteron jest za niski skoro to jednak nie krew tylko brązowe plamienie? Nie siedziałabym bezczynnie w domu.
 
Do góry