reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja już po, ale jestem rozczarowana, bo jest biało, a jeszcze wczoraj coś przeswitywalo. W dodatku mam mdłości, co rzadko mi się zdarza, dlatego jakaś mała nadzieję jeszcze mam. Ostatnim razem pierwsze przeswity kreski były dopiero jakoś w 33 dc, dzisiaj 31 dc, więc może nadal za wcześnie..
 
Cześć i czołem!
Co nowego dziewczyny? U mnie dziś 15 dc czuje jajnik lewy tak delikatnie, całe szczęście nie boli jak osttanio, produkcja pełną parą [emoji16][emoji16]

Mój mąż wymyślił, że zrobimy chrzciny na ślubie i będzie z głowy więc mówię do niego, że najpierw muszę zajść w ciążę, potem urodzić i dopiero planować, a on mówi, noo dobra, dobra, po prostu już mam plan, [emoji1787][emoji1787] tak mi się z niego śmiać chciało wczoraj [emoji16][emoji16]
Hejka. U mnie nic nowego. Czekam max tydzień jeszcze na okres [emoji2368]

Obecnie siedzę w szkole[emoji4]
 
Jeszcze miesiac czekam aż mina 3 miesiące od zabiegu plus tak zbijam homocysteine i dodatkowo uzupełniam braki, które mi wyszły w badaniach. Znalazłam super dietetyczke, która mnie suplementuje [emoji6][emoji108]
Super bardzo się cieszę. A kiedy będziesz powtarzać badanie homocysteiny?

PS w takim razie życzę abyś za 2 miesiące już okresu nie dostała [emoji4][emoji4]
 
Super bardzo się cieszę. A kiedy będziesz powtarzać badanie homocysteiny?

PS w takim razie życzę abyś za 2 miesiące już okresu nie dostała [emoji4][emoji4]

Ostatnio robiłam pod koniec czerwca więc na spokojnie zrobię pod koniec sierpnia i zobaczę czy spada miałam ponad 14 więc nim spadnie do tego zalecanego poziomu to chwilę, ale już teraz na spokojnie po prostu robię co muszę czekam i mam nadzieję, że pójdzie szybko 😉🤗
 
Ostatnio robiłam pod koniec czerwca więc na spokojnie zrobię pod koniec sierpnia i zobaczę czy spada miałam ponad 14 więc nim spadnie do tego zalecanego poziomu to chwilę, ale już teraz na spokojnie po prostu robię co muszę czekam i mam nadzieję, że pójdzie szybko [emoji6][emoji847]
I tego się trzymaj. Grunt to pozytywne myślenie i napewno wszystko się uda.
 
reklama
Do góry