reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No tak mi sie wydaje, ze chyba nie ma co sie sugerowac tym, nie mam w domu innych testow ciazowych, a ten tak na odwal sie zrobilam, nawet nie podejrzewalam, ze moze sie pojawic cos, no i czytam instrukcje a tu takie rzeczy...wlasnie tak mozna z gratisami wyjsc...
Wydaje mi sie, ze to sciemai raczej okres nadchodzi ;p
Dzieki dziewczyny za pomoc :)
I tak trzymam kciuki 🤩
 
reklama
Dzieki, jak patrze po necie to wlasnie tez sa takie instrukcje, ze jak blada kreska, to nie, takze chyba to tak jest. Ale tu zawsze na forum bylo, ze jest, takze juz mam zawrot glowy :D

A ja bym kupila test o czulosci 10mlU i wtedy zrobila test wieczorem.. :)

Ale nigdy sie nie spotkalam, zeby blada kreska nie oznaczala ciazy [emoji23][emoji23] i to jeszcze na 25 [emoji23]
 
Dzieki, jak patrze po necie to wlasnie tez sa takie instrukcje, ze jak blada kreska, to nie, takze chyba to tak jest. Ale tu zawsze na forum bylo, ze jest, takze juz mam zawrot glowy :D
Wcale się nie dziwię, bo już jesteśmy nastawione że gdy zobaczymy nawet bladziutka druga kreseczek to można mieć jakąś nadzieję, a tu jest zupełnie inaczej 🤷‍♀️
 
A ja bym kupila test o czulosci 10mlU i wtedy zrobila test wieczorem.. :)

Ale nigdy sie nie spotkalam, zeby blada kreska nie oznaczala ciazy [emoji23][emoji23] i to jeszcze na 25 [emoji23]
No wlasnie mnie tez to dziwi mocno wszystko i instrukcja i to, ze wyszla jakas kreska durga i tak sobie rokmniam, ze moga mi hormony buzowac jeszcze, albo moze to ze jestem przeziebiona albo cos tam jeszcze, bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to mogloby byc to.
 
No wlasnie mnie tez to dziwi mocno wszystko i instrukcja i to, ze wyszla jakas kreska durga i tak sobie rokmniam, ze moga mi hormony buzowac jeszcze, albo moze to ze jestem przeziebiona albo cos tam jeszcze, bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to mogloby byc to.

Przeziebienie tu nie ma nic na rzeczy. Druga kreska moglaby wyjsc tez jezeli bralas zastrzyk na pekniecie. Rzadko kiedy testy myla sie w te strone. Czesciej ciaza jest na poczatkowym etapie i test jeszcze jej nie wykrywa a beta juz tak ;)
 
Hej dziewuszki,
Dopiero co mówiłam, że nie robię testów ale nie wiem może też jest jakaś dziewczyna na tym wątku po poronieniu, dzis mam 23 dc, wiem no wcześnie. Ale przedwczoraj miałam trochę różowego śluzu i krwi. Dziś znowu przy parciu takie trochę różowe i trochę brudu. Nie wiem czy to rozkręca się okres czy to moE jeszcze oczyszczanie po poronieniu. Zrobiłam test, zdjęcie załączone. Ale wg instrukcji, to nie oznacza ciąży. Dodam też jestem przeziębiona i biorę scrobolamid i jakieś tam witaminy i ogólnie nie mam siły.
Wydaje mi się, że to okres zbliża się wielkimi krokami, no ale powiedzcie mi, nie nastawiam się na nic
Ja widzę 🤩
 
reklama
Od września xD
Bo mnie to nurtuje. Pierwszy raz spotykam się z lekarzem, który na tak wczesnym etapie ciąży robi usg przez powłoki brzuszne. Pisałaś że w 3tc widział pęcherzyk, ale w 4tc nie widział pęcherzyka żadnego i kazał Ci iść dopiero wtedy na betę?! Nie chce dowalić, a zrozumieć wszystkie zawiłe rzeczy jakie piszesz od września [emoji2368]
 
Do góry