reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Powiedzcie myślicie ze jest jakaś różnica jakie tabletki wezmę na te torbiel mam w domu jeszczs niewykorzystana atywie a lekarz przepisał microgynon jakaś inna jeat ich skuteczność ?
 
reklama
Oczywiście ze nie mam zamiaru zostawiać dziecka samego w domu po prostu nie rozumiem ich decyzji i tego ze całe konsekwencje musza ponieść rodzice... a tacy kur sa pro rodzinni 😫

A propos zasiłków to może i pomysł jest dobry, chociaż te 8 letnie dzieci to też dzieci i powinni zwiększyć widełki wiekowe, ale system ZUS i tak nie działa. I co z tego, że teoretycznie mogłabym pójść jak ZUS rozpatruje sprawy po rok albo i dłużej i nie wypłaca świadczeń. Więc czeka mnie i męża praca zdalna na dwa etaty i opieka nad dziećmi 6 i 3 lata jednocześnie. 🤔😜
 
Jak pisałam może to znak ze należy odpuscic.
Widocznie mam byc matka dla jednego dziecka...
Mimi glowa do góry- ja jestem zdania że co się odwlecze to nie uciecze. Serio. Też się podłamałam jak zaczęłam krwawić i beta pokazała spadek. Ostatni boboseks był 27 wrzesnia, a kolejny będzie w styczniu 2021. Chyba że się cos poprzesuwa na najpóźniejsze terminy to może się uda w grudniu... Mam 3 miesiące - Ty 3 tyg szybko zleci i do dzieła
 
Mam wyniki morfologii, tsh i cześciowo na zespół antyfosfolipiowy- póki co wszystkie wyniki ok, jeszcze jeden przeciw kardiolipinie - pewnie też będzie ok. Więc podejrzewam u siebie albo problem w genetyce albo pleminki mojemu osłabły ;)

U mnie wyszly tylko kardiolpidowe podwyższone i to niestety już świadczy o aps. Ale trzymam kciuki żeby było dobrze! :)
 
reklama
Miała byc nowa stymulacja, wyczekiwana inseminacja a jest kolejna torbiel i antykoncepcja na 3 tyg... ja sie chyba poddaje
Kochana nie poddawaj się! Chociaż bardzo dobrze rozumiem twoje rozczarowanie. Ja tez od 18 cs stymuluje się i w końcu teraz dopiero się udało wyhodować jeden pęcherzyk i on pekl. Tyle staran, już miałam dość. Ale jak widać, dobrze dobrane leki przynoszą efekty. Skoro robią Ci się torbiele to podejrzewam LUF. Na CLO i samej Femarze (letrozol) tez tak miałam. Ale jak włączyliśmy gonadotropiny + femara to pęcherzyk pięknie pekl. Jeszcze biorę 3 gramy myo-inositolu dziennie, to tez pomaga pęcherzykom pękać. No i monitoring często. Jak pęcherzyk ma 21 mm to od razu podwójny zastrzyk hCG (pregnyl) min. 10000 jednostek bo przy 5000 nie pękały i się robiły torbiele. Bez zastrzykow to torbiel pewna. Pamiętaj, dobry lekarz to podstawa. Jeżeli mimo wszystko nie będą pękać to zostaje in vitro (jestem już na nie zapisana), ale wciąż masz szanse zostać mama i to nie jednego dziecka :) trzymam kciuki!
 
Do góry