reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mimi glowa do góry- ja jestem zdania że co się odwlecze to nie uciecze. Serio. Też się podłamałam jak zaczęłam krwawić i beta pokazała spadek. Ostatni boboseks był 27 wrzesnia, a kolejny będzie w styczniu 2021. Chyba że się cos poprzesuwa na najpóźniejsze terminy to może się uda w grudniu... Mam 3 miesiące - Ty 3 tyg szybko zleci i do dzieła
Wysoka ciąża to była ze 3 miesiące musisz czekac ?
 
reklama
Kochana nie poddawaj się! Chociaż bardzo dobrze rozumiem twoje rozczarowanie. Ja tez od 18 cs stymuluje się i w końcu teraz dopiero się udało wyhodować jeden pęcherzyk i on pekl. Tyle staran, już miałam dość. Ale jak widać, dobrze dobrane leki przynoszą efekty. Skoro robią Ci się torbiele to podejrzewam LUF. Na CLO i samej Femarze (letrozol) tez tak miałam. Ale jak włączyliśmy gonadotropiny + femara to pęcherzyk pięknie pekl. Jeszcze biorę 3 gramy myo-inositolu dziennie, to tez pomaga pęcherzykom pękać. No i monitoring często. Jak pęcherzyk ma 21 mm to od razu podwójny zastrzyk hCG (pregnyl) min. 10000 jednostek bo przy 5000 nie pękały i się robiły torbiele. Bez zastrzykow to torbiel pewna. Pamiętaj, dobry lekarz to podstawa. Jeżeli mimo wszystko nie będą pękać to zostaje in vitro (jestem już na nie zapisana), ale wciąż masz szanse zostać mama i to nie jednego dziecka :) trzymam kciuki!
To była moja pierwsza stymulacja i mam żal do lekarza ze nie dał nic na pęknięcie twierdząc „ ze ten cykl stracimy i obserwujemy. „ byłam na dwóch tabletkach lametty przez 5 dni w 8 dc był monit i 3 pecherzyki 20,22 i na lewym jakieś małe gowienko Ok 15, ale lekarz powiedział ze endo słabe bo Ok 5 mm i nie robimy inseminacje i ze mam die pokazać za dwa dni i tak ciagle do niego chodziłam robił badania z krwi w końcu endo urosło do 12 mm ale pecherzyki to były giganty oba po ponad 3 cm, jeden pękł ( było ciałko zolte) a drugi po dupku miał sie wchłonąć i tak sie stało, ale ostał sie ten szmaciaz na lewym co to nie rósł a urósł i został i ma 2,5 cm. Torbieli takich z przetrwalego pęcherzyka raczej nie miałam jedynie krwotoczne z cialka żółtego ale to owu wtedy jest....
luf raczej nie mam to jest efekt obserwacji i chyba zaniedbania ze jednak mi nie dał zastrzyku żeby pękły juz nie dla owulacji ale żeby niw było tego co jest
 
Wysoka ciąża to była ze 3 miesiące musisz czekac ?
Nie była wysoka. Zaraz po zagnieżdżeniu - po wyliczeniach ginki jakieś 2-3 dni po zagnieżdżeniu przestała się rozwijać- znaczy beta przyrastać... a czekac muszę bo niestety mąż wyjazdowy i rzadko się zdarza ze jest w domu kiedy trzeba a teraz jak pozamykali się na granicach i dodatkowe dokumenty wymagają to doszliśmy do wniosku by teraz nie przyjeżdżał tylko na święta- po świętach już mam go cały czas w domu 😊
 
Nie była wysoka. Zaraz po zagnieżdżeniu - po wyliczeniach ginki jakieś 2-3 dni po zagnieżdżeniu przestała się rozwijać- znaczy beta przyrastać... a czekac muszę bo niestety mąż wyjazdowy i rzadko się zdarza ze jest w domu kiedy trzeba a teraz jak pozamykali się na granicach i dodatkowe dokumenty wymagają to doszliśmy do wniosku by teraz nie przyjeżdżał tylko na święta- po świętach już mam go cały czas w domu 😊
Czyli będzie noworoczny fasolek ☺️
 
reklama
Do góry