reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A może bliźniaki?[emoji57]
Też tak pomyślałam :-D A jaki jest przyrost? Dopiero dołączyłam więc nie jestem na biezaco. Osobiście chciałabym mieć bliźniaki bo świadomie na czwarte dziecko się nie zdecyduje a tak to los zdecydował by za mnie. Teraz mam dzieci z różnica 1.5 roku więc prawie jak bliźniaki :-)
 
Jajowody udrożnione![emoji123] Były trochę zapchane ale teraz są czyściutkie[emoji16] dość mocno krwawię...trochę kręci mi się w głowie i mega słaba jestem - efekt znieczulenia...
8dc i dwa pecherzyki 17 i 14mm jutro wieczorem Ovitrelle i pracowity weekend przed nami [emoji3590]
 
Jajowody udrożnione![emoji123] Były trochę zapchane ale teraz są czyściutkie[emoji16] dość mocno krwawię...trochę kręci mi się w głowie i mega słaba jestem - efekt znieczulenia...
8dc i dwa pecherzyki 17 i 14mm jutro wieczorem Ovitrelle i pracowity weekend przed nami [emoji3590]
To mamy podobna sytuację , tyle że ja w 9dc miałam pęcherzyki 19 i 16 mm . Jestem dziś w 11 dc. Nie dostałam nic na pęknięcie . Testy owu wychodzą negatywne póki co . Drugi dzień śluzu jak białko. A u Ciebie jak że śluzem?
 
Witam się z Wami :) do tej pory tylko sobie czytałam, ale mam problem i postanowiłam się nim z Wami podzielić. We wrześniu miałam robioną cytologię i wyszła infekcja grzybicza, ale nie miałam kompletnie żadnych objawów ani nic więc gin podjął decyzję o ponownej cytologii. Robiłam ją teraz we wtorek i położna jak ją pobierała to stwierdziła, że żadnego stanu zapalnego nie widzi a śluz który się pojawił jest lekko grudkowaty co może albo świadczyć o dniach niepłodnych bo tak się czasem dzieje albo o delikatnej infekcji grzybiczej. I do tej pory kompletnie nie miałam żadnych objawów, a dziś coś tak jakby czasem mnie swędziało [emoji53] Raz bardziej, raz mniej, do tego mam strasznie sucho, aż boli jak dotykam. Chciałabym jak najszybciej coś temu zaradzić, bo nie chciałabym mieć straconego cyklu (aczkolwiek owu miałam chyba kilka dni temu, więc pewnie i tak już stracony). I teraz mam do wyboru albo czekać na przyszły tydzień i dostać się na wizytę u ginekologa albo jutro odbyć telefoniczną poradę. Tylko nie wiem czy przez telefon gin cokolwiek poradzi? Ewentualnie myślałam też żeby kupić coś w aptece, dużo dobrego czytałam np o gynoxin optima. To że jest to infekcja grzybicza to jestem na 99% pewna, bo już kiedyś podobną sytuację miałam. Co byście na moim miejscu zrobiły?
Witaj[emoji2322] spróbuj z teleporadą, opisz co się dzieje i może coś zaradzi, a jeśli nie to umów się na wizytę [emoji6]
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć do starających się? Jestem mama dwójki dzieci i obecnie pierwszy cykl staramy się o trzecie :-) Jestem w okolicy dni płodnych więc jeszcze sporo czasu do testowania. O poprzednie ciążę starałam się dosyć długo bo o pierwsza 24 cykle druga 6 a trzecia była nie planowana ale niestety zarodek się nie utrzymał i w lipcu poronilam samoistnie. Ciężko mi było bardzo ale już jest lepiej. Lekarz zalecił odczekać trzy cykle także w tym miesiącu mamy zielone światło. Ciekawe ile tym razem będziemy czekać na dwie kreseczki :-D
Zapraszamy[emoji847] życzę owocnych starań. Oby udało się jak najszybciej [emoji6]
 
To mamy podobna sytuację , tyle że ja w 9dc miałam pęcherzyki 19 i 16 mm . Jestem dziś w 11 dc. Nie dostałam nic na pęknięcie . Testy owu wychodzą negatywne póki co . Drugi dzień śluzu jak białko. A u Ciebie jak że śluzem?
Obecnie ciężko stwierdzić bo wciąż krwawię ale raz było sporo takiego przezroczystego rozciągliwego. Zobaczymy co dalej.. Jutro mam ostatni zastrzyk Fostimon który wezmę popołudniu i późno w nocy ok 24 wezme ovitrelle
 
reklama
Do góry