reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie wiem, co Ci poradzić... Straszne to... Może jak nic nie wymyślisz, to pięć po dwunastej jedz na sor? Już nie będziesz miała izolacji... Jezu, taka sytuacja, a oni nie chcą przyjąć. Jakieś szaleństwo. 😱😱
Ja chyba mam dość już tych szpitali. Skrzepy już nie lecą. Wzięłam 4 tabletki dhupastonu. A rano zadzwonię do lekarza. Może prywatnie mnie przyjmie.
 
reklama
Przepraszam ze pisze ale mam pytanie do was. Czy robilyscie badanie nasienia partnera i ile kosztuja?
Bo my juz rok sie staramy i nie wychodzi.
Mam nadzieje ze nikogo nie zdenerwowalam tym ze pisze tu na forum ale po prostu potrzebuje rady.
My robiliśmy niedawno i kosztowało 90 zł, ale to zależy gdzieś robisz i w jakim mieście. Rok starań to już myślę, że warto porobić badania zarówno nasienia jak i u Ciebie jakieś, np. drożność.
 
Ja chyba mam dość już tych szpitali. Skrzepy już nie lecą. Wzięłam 4 tabletki dhupastonu. A rano zadzwonię do lekarza. Może prywatnie mnie przyjmie.
Nie dziwię Ci się... Od początku masz ciągle coś 😢 współczuję ale najważniejsze, że przy badaniach okazuje się, że jest wszystko ok😏 masz w sobie małego wojownika ❤️
 
Nie dziwię Ci się... Od początku masz ciągle coś 😢 współczuję ale najważniejsze, że przy badaniach okazuje się, że jest wszystko ok😏 masz w sobie małego wojownika ❤
Oby to był tylko krwiak. Faktycznie jakieś fatum. Dlatego jeszcze się nie przeniosłam na wątek czerwcowych i mecze was tutaj 😔 jak będziecie miały dość to mnie wykopcie 🙈
 
Oby to był tylko krwiak. Faktycznie jakieś fatum. Dlatego jeszcze się nie przeniosłam na wątek czerwcowych i mecze was tutaj 😔 jak będziecie miały dość to mnie wykopcie 🙈
Informuj Nas😊 wcale Nas nie męczysz, przecież wiesz, że zawsze masz w nas wsparcie❤️ przeszłyśmy razem przez starania, 2 kreski, to i teraz możemy z Tobą przejść przez ten ciężki czas💜
 
reklama
Do góry