reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Niby 2 dni temu [emoji2368]
Jedna dziewczyna ostatnio na którymś.watku pisała że jej test pozytywny wyszedł 7 dni po spóźnione @
Dzięki dziewczyny [emoji3590][emoji3590][emoji3590] mam nadzieję, że to tylko krwiak się oczyszcza. I oby dziecku nie zaszkodziło. [emoji17]
Musi być dobrze, trzeba być mimo wszystko pozytywnej myśli. Wiem że ciężko ale spróbuje ie zrelaksować bo stres nie pomoże
 
reklama
Z tymi lekarzami niestety teraz jest ciężko. Każdy umywa ręce i nie chce wziąć odpowiedzialności. Spróbuj podzwonić po szpitalach, może w którymś Cię przyjmą,oczywiście po północy. Wbrew pozorom maluszki są bardzo silne i potrafią wiele wytrzymać. Wszystko będzie dobrze ❤️
 
Po przeczytaniu pierwszych słów myślałam już zetest ciążowy będzie napisane [emoji1787]no ale super że owu wyszedł pozytywny, to teraz do roboty. Covid szybko nie zniknie a w ciążę też nie wiadomo kiedy uda się zajść, niektóre przecież starają się latami.
Hej a mi wyszedł dziś chyba pozytywny owulacyjny :) 12 dc .I też czuje niepokój z związku ze staraniami w czasie Covidowym , ale jak nie teraz to kiedy ? Później może być za późno...
 
Hej
Pojawiło się znów mocniejsze plamienie, ze skrzepami. Nie zadzwonię po karetkę, bo znów mnie wyślą na zakaźny. Nienawidzę służby zdrowia przez ten covid.. 😭
Na sor nie mogę. Bo mam izolacje do północy a na zakaźny już nigdy więcej nie chce jechać
Jejku, biedna... 🥺😞 myślę że teraz wiele par rezygnuje ze starań w związku z tym co dzieje się ze służbą zdrowia 😒 dobrze ze masz duphaston i możesz się nim wspomóc. Dziewczyny dobrze piszą, że Okruszek jak ma walczyć to przetrzyma bardzo wiele 💪💪💪 i wierzę że u Ciebie tak będzie!

Dziewczyny, nie chciałam Wam tutaj truć, założyłam nowy wątek w innym dziale ale od kilku godzin cisza. Czy według Was ten kształt macicy jest ok? 🤨
IMG_20201103_230730.jpg
 
Jejku, biedna... [emoji3064][emoji20] myślę że teraz wiele par rezygnuje ze starań w związku z tym co dzieje się ze służbą zdrowia [emoji19] dobrze ze masz duphaston i możesz się nim wspomóc. Dziewczyny dobrze piszą, że Okruszek jak ma walczyć to przetrzyma bardzo wiele [emoji123][emoji123][emoji123] i wierzę że u Ciebie tak będzie!

Dziewczyny, nie chciałam Wam tutaj truć, założyłam nowy wątek w innym dziale ale od kilku godzin cisza. Czy według Was ten kształt macicy jest ok? [emoji2955]Zobacz załącznik 1198393
Ciezko mi stwierdzić, nie widziałam wiele macic na usg, w sumie tylko swoją[emoji6] A co mówi lekarz? Coś go niepokoi?
 
reklama
Do góry