reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ufam jej, chodziłam już do niej 5-6 lat temu i ze wszystkim sobie dobrze radziła, opinie w necie tez ma rewelacyjne, wiec musze wierzyć, ze wie co robi. zobaczymy co będzie w piątek, bo mam wizytę [emoji6] Teraz jak wiesz miałam długie plamienia, które czasem zaczynały się nawet od 4dpo, głównie stad ta luteina [emoji2368] dziś jestem jakieś 7-8dpo i narazie jest wszystko dobrze [emoji110]
no to wie co robi. Grunt że jesteś zadowolona i jej ufasz. Nie ma z nią o czym dyskutować.
 
Dzwon do lekarza. To krwawienie jeszcze niczego nie przekreśla, ale musisz się zgłosić do jakiegoś lekarza. Trzymam kciuki, nie trać jeszcze wiary [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Nie mam za bardzo do kogo się zgłosić. Dzwoniłam teraz do tego co w zeszłym tygodniu byłam. Ale nie odbiera. Wiem że krwawienie nieczego nie przekreśla. Nie ma skrzepow. Ale ja już nie mam siły. Wezmę prysznic i na sor pojadę. Jak mnie nie przyjmą zadzwonię na NFZ zapytać czy zapłacą za prywatnego lekarza skoro szpitale nie przyjmują
 
Nie mam za bardzo do kogo się zgłosić. Dzwoniłam teraz do tego co w zeszłym tygodniu byłam. Ale nie odbiera. Wiem że krwawienie nieczego nie przekreśla. Nie ma skrzepow. Ale ja już nie mam siły. Wezmę prysznic i na sor pojadę. Jak mnie nie przyjmą zadzwonię na NFZ zapytać czy zapłacą za prywatnego lekarza skoro szpitale nie przyjmują

Zrób awanturę na sorze. Tam się trzeba czasem niestety o swoje wykłócić, nie daj się zbyć. A jak się nie uda to dzwon wszędzie, do wszystkich lekarzy prywatnych, obojętnie do kogo. Moja znajoma wczoraj obdzwoniła 3 szpitale i gdzieś ją w końcu przyjęli.
 
no to wie co robi. Grunt że jesteś zadowolona i jej ufasz. Nie ma z nią o czym dyskutować.

Jak nie zapomnę to zapytam czemu taka dawka [emoji16] ona mi zawsze wszystko ładnie tłumaczy jak dziecku [emoji849] No chyba, ze się okaże ze bede w ciąży to napewno będę miała milion pytan a zadam tylko ze 2 i to te najmniej istotne [emoji23][emoji23]
 
Jak nie zapomnę to zapytam czemu taka dawka [emoji16] ona mi zawsze wszystko ładnie tłumaczy jak dziecku [emoji849] No chyba, ze się okaże ze bede w ciąży to napewno będę miała milion pytan a zadam tylko ze 2 i to te najmniej istotne [emoji23][emoji23]
🤣 zawsze tak jest. Życzę Ci aby ten cykl zakończył się ciąża. Kiedy robisz betę?
 
.. A ja tak zapytam, czy któraś z Was miała kiedyś w okolicach dni płodnych, takie jakby nitki/"gluty" przezroczyste mega rozciągliwe w śluzie?
 
[emoji1787] zawsze tak jest. Życzę Ci aby ten cykl zakończył się ciąża. Kiedy robisz betę?

Nie powiem na głos, bo jeszcze ktoś zapamięta i będzie mi przypominać w tym dniu i presję wywierać [emoji23] wtedy zacznę sobie robić nadzieje i będzie mi smutno jak przyjdzie niezadowalający wynik [emoji23] ale dam znać czy się będę witać w 5cs czy nie [emoji16]
 
reklama
Do góry