reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Może być parcie na pęcherz, pieczenie czy szczypanie może się pojawić później ale nie musi. Dużo pić żeby płukać pęcherz, żurawina i urofurogina na początek jest ok
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz [emoji22] I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka [emoji28] czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać [emoji28] help! I co na zapalenie pęcherza [emoji848]
 
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz [emoji22] I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka [emoji28] czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać [emoji28] help! I co na zapalenie pęcherza [emoji848]
Mnie zawsze piekło i szczypalo, a sikałam co 5 minut z bólem, brrrr nie chce tego pamiętać. Pomagało mi picie rumianku, gorące kąpiele i ciepłe okłady na pęcherz, jedzenie suszonej żurawiny. W najgorszej fazie musiałam sięgnąć po furagine
 
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz 😢 I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka 😅 czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać 😅 help! I co na zapalenie pęcherza 🤔
ja nigdy nie mam pieczenia, ja znowu odczuwam takie jakby prądy w podbrzuszu, tez nie umiem lepiej tego opisać i takie tabletki ginekolog kazał brać ziołowe
 

Załączniki

  • Screenshot_20201130-084538_Google.jpg
    Screenshot_20201130-084538_Google.jpg
    68 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz 😢 I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka 😅 czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać 😅 help! I co na zapalenie pęcherza 🤔

Na mnie tylko i wyłącznie Furagina działa.
 
Dziewczyny 30 dc, taki wynik dziś rano, test Facelle strumieniowy. Beta czy czekac dalej?
Gratulacje!! :*
Dziewczyny mam pytanie. Bo chyba przeziębiłam sobie pęcherz 😢 I nie do końca wiem jak to jest bo ostatni raz miałam jako nastolatka 😅 czy to takie napieranie na cewkę? Nie towarzyszy mi pieczenie ani nic takiego, tylko uczucie jakby niewygodnego jajnika? Nie wiem jak to opisać 😅 help! I co na zapalenie pęcherza 🤔
Ty to nie masz żadnego zapalenia tylko zaciążyłas mówię Ci 😁😁😁
 
reklama
Zapalenie pęcherza u mnie minimum raz w miesiącu. Urofuragina max 2 tabletki rano, 2 wieczorem i ulga. W międzyczasie polecam nasiadówki, ciepłe majtki i skarpety. U mnie jest to ból nie do opisania plus pieczenie i szczypanie i nieustanne parcie na pęcherz
Muszę coś zakupić, zanim będzie gorzej[emoji849] póki co tylko parcie na cewkę i tyle [emoji2368]
 
Do góry