reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

.
 

Załączniki

  • IMG_2760.jpg
    IMG_2760.jpg
    87,7 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Hey dziewczyny mam pytanie bo jestem zdezorientowana, od półtora roku staramy się o dziecko ale nic z tego nie wychodziło więc zaczęłam od wizyty u ginekologa oprócz badań zalecił mi także badanie nasienia no i ginekolog podała mi numer telefonu gdzie mogę się zgłosić żeby takie badanie mąż zrobił. Zadzwoniłam, umówiłam się i dziś jechaliśmy z próbką do miejsca docelowego ale no właśnie okazało się że to prywatne mieszkanie w bloku i ja nie mam pojęcia co o tym myśleć. Starsza kobieta wzięła nasienie zrobiła z nami krótki wywiad wzięła kasę i kazała przyjechać w przyszłym tygodniu po wyniki. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy może wgl takie coś funkcjonować? Nie mam pojęcia co myśleć.
To jest po prostu prywatna pracownia, mój mąż też zawoził próbkę do prywatnego domu. Także się nie martw 😉
 
Dzień dobry

Niestety ja nigdy niespotkalam sie z taka sytuacja, moj mąż kiedyś dawno temu bo 2012 mial badanie nasienia, ale w klinice niepłodności, może ta pani kolekcjonuje tylko i oddaje do laboratorium, albo jakieś domowe laboratorium ma, dziwne, a nie zapytaliście o nic jak to funkcjonuje? Pewnie w szoku was zatkało?

Dziękuję za odpowiedź! Faktycznie zatkało nawet nie potrafiliśmy spójnie odpowiedzieć na pytania typu ile się staramy albo ile mieliśmy abstynencji seksualnej 😬
 
Hej dziewczyny :) Dziś 21 dzień cyklu, czas oczekiwania na testowanie jest okropny. W 14 dniu cyklu miałam pozytywny test owulacyjny i nie wiem co mnie dziś podkusiło ale został mi ostatni test i go zrobiłam i dziwnie bo wyszedł pozytywny co o tym sądzicie ?
 
Hej dziewczyny to tak w mikołajkowy poranek już pewny na 100% mój test :) w końcu, po tylu miesiącach się udało!! :D
W tym miesiącu zrobiłam niektóre rzeczy inaczej, nie wiem czy to tego zasługa, ale podzielę się z Wami :) Mąż brał (2mce) Mace, ja od owulki brałam monokoncentrat z ananasa (2x2tab) plus nogi w górze z 20 minut po :)
Wszystkie te rady znalazłam tu na forum i jestem Wam bardzo bardzo wdzięczna!! Jesteście wspaniałe i życzę Wam żebyście jak najszybciej zobaczyły dwie piękne kreseczki :***
Gratuluję ❤ 9 miesięcy nudy 🙂🙂🙂 !!

Cześć Panie 🥰 . Mikołaj był dzisiaj ? Miłego dnia 😻
 
reklama
Do góry