reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny :) Dziś 21 dzień cyklu, czas oczekiwania na testowanie jest okropny. W 14 dniu cyklu miałam pozytywny test owulacyjny i nie wiem co mnie dziś podkusiło ale został mi ostatni test i go zrobiłam i dziwnie bo wyszedł pozytywny co o tym sądzicie ?
Mi przed @ wychodzą pozytywne lh a ciąży z tego nie bylo, więc nie ma sensu robienia w dalszym ciągu testów lh, warto mierzyć temp, wtedy wiesz kiedy owu wystąpiła a później zrobić proga po owu
 
reklama
Mi testy owu wychodziły pozytywne 9 dni od pierwszego [emoji2368]
Ja mam zawsze pozytyw 1-2 dni a później już prawie wogole kreski nie widać i się zastanawiałam czy wogole u mnie ta owu jest, bo dziewczyny właśnie piszą, że przez kilka dni mają pozytywne testy owu, ale dwa razy byłam na progu, raz chyba w sierpniu miałam 23 i teraz w piątek 6dpo miałam 25, no i tempka zawsze ładnie pokazuje skok
 

Załączniki

  • IMG_20201121_223425.jpg
    IMG_20201121_223425.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_20201204_171429.jpg
    IMG_20201204_171429.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 55
My dziś z moim romantycznie z okazji Mikołajek idziemy do McDonalda na Drwala [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
A później planujemy robić dzieci [emoji41]
😁😁 to życzę owocnych chwil 🙃 a ja Maka wczoraj jadłam tzn zamówiliśmy sle mnie zab zaczął boleć i nie zjadłam w ostateczności 😂
 
Ja mam zawsze pozytyw 1-2 dni a później już prawie wogole kreski nie widać i się zastanawiałam czy wogole u mnie ta owu jest, bo dziewczyny właśnie piszą, że przez kilka dni mają pozytywne testy owu, ale dwa razy byłam na progu, raz chyba w sierpniu miałam 23 i teraz w piątek 6dpo miałam 25, no i tempka zawsze ładnie pokazuje skok

U mnie po owulacji też nie ma pozytywu na teście, a owulacja jest także to jest ok.
 
O nie, najgorzej! Ja już w zeszłym tygodniu zostawiłam 5 stów u dentysty [emoji85] a póki co chłop jeszcze z pracy nie wyszedł chociaż już powinien być w domu... Więc istnieje ryzyko, że i mnie mak ominie [emoji1787]
[emoji16][emoji16] to życzę owocnych chwil [emoji854] a ja Maka wczoraj jadłam tzn zamówiliśmy sle mnie zab zaczął boleć i nie zjadłam w ostateczności [emoji23]
 
Dziewczyny mam masakrę chyba prawa nerka. Bola mnie plecy po prawej stronie. Mam od 3 dni wysoka gorączke. Jutro dzwonię do lekarza.
Od tygodnia mnie pobolewało z prawej strony ale myślałam że to przez pracę, bo dużo chodzę..
Dziś pobolewa mnie prawy jajnik..
Wstać z łóżka nie mogę...
 
Ogólnie mam dziwne przelewanie, wędrowanie w podbrzuszu.
Leżę w łóżku i płakać mi się chce.
Dziś 8dpo, za 2 dni zrobię beta może w 10dpo coś pokaże
 
Hej dziewczyny to tak w mikołajkowy poranek już pewny na 100% mój test :) w końcu, po tylu miesiącach się udało!! :D
W tym miesiącu zrobiłam niektóre rzeczy inaczej, nie wiem czy to tego zasługa, ale podzielę się z Wami :) Mąż brał (2mce) Mace, ja od owulki brałam monokoncentrat z ananasa (2x2tab) plus nogi w górze z 20 minut po :)
Wszystkie te rady znalazłam tu na forum i jestem Wam bardzo bardzo wdzięczna!! Jesteście wspaniałe i życzę Wam żebyście jak najszybciej zobaczyły dwie piękne kreseczki :***
❤️Cudownie❤️
GRATULACJE
 
Hej dziewczyny to tak w mikołajkowy poranek już pewny na 100% mój test :) w końcu, po tylu miesiącach się udało!! :D
W tym miesiącu zrobiłam niektóre rzeczy inaczej, nie wiem czy to tego zasługa, ale podzielę się z Wami :) Mąż brał (2mce) Mace, ja od owulki brałam monokoncentrat z ananasa (2x2tab) plus nogi w górze z 20 minut po :)
Wszystkie te rady znalazłam tu na forum i jestem Wam bardzo bardzo wdzięczna!! Jesteście wspaniałe i życzę Wam żebyście jak najszybciej zobaczyły dwie piękne kreseczki :***
Gratuluję przegrania w konkursie :D Teraz ważne by wszystko zakończyło się pomyślnie
 
reklama
@MinnieMaja gratulacje! ♥️♥️
@Mecenasowa27 a ja idę Twoim śladem... Powinnam mieć @ 8, miałam nadzieję, że nie dostanę oczywiście. Ale dziś rano jak wstałam to miałam plamkę z krwi na wkładce, potem bardzo jasny różowy śluz i niedawno mały czerwony skrzep. Teraz zaczynam brudzić lekko na brązowo... Czyli najpóźniej jutro @ się rozkręci... Nie będzie prezentu na święta. :(
Pierwszy raz miałam skrzep z krwi, jak jeszcze krew w ogóle ze mnie nie leci. 🤔 Mam nadzieję, że to nie zły znak? Nigdy nie miałam żadnej torbieli, polipów, mięśniaków czy coś takiego... Mam nadzieję, że taki skrzep o niczym nie świadczy. :)
Też dołączę w takim razie do staraczek w 2021.
 
Do góry