reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam się i ja, nowa na forum.
Teraz dopiero zaczynamy 1 cykl starań o pierwsze dziecię (poprzedniego nie liczę, były tylko dwie próby i to zaraz przed @). Cykle regularne 26-28 dni, mam niedoczynność ale ostatni wynik mówi 1,9. Mam wizytę kontrolną u endokrynolog końcem lipca.

Jesteśmy młodzi, więc na luzie podchodzimy do tematu, spróbujemy bez testów, mierzenia itd. Zobaczymy jak to będzie 😉
 
Witam się i ja, nowa na forum.
Teraz dopiero zaczynamy 1 cykl starań o pierwsze dziecię (poprzedniego nie liczę, były tylko dwie próby i to zaraz przed @). Cykle regularne 26-28 dni, mam niedoczynność ale ostatni wynik mówi 1,9. Mam wizytę kontrolną u endokrynolog końcem lipca.

Jesteśmy młodzi, więc na luzie podchodzimy do tematu, spróbujemy bez testów, mierzenia itd. Zobaczymy jak to będzie [emoji6]
Najlepsze podejście na luzie :)
 
Chcemy się też trochę 'pobawic' 😂 Dopiero co się przeprowadziliśmy na swoje, ale prace oboje mamy w porządku i stabilne więc stwierdziliśmy, że w sumie czemu nie. Wszyscy wkoło w ciąży i fajne te bobasy, też byśmy chcieli 🙂
 
Dzisiaj mąż robił badania po 2 miesiącach i z 1% dobrych plemników uroslo do 2% ale to i tak marne szanse.. I się zastanawiam czy jest sens się stymulować czy odpuścić na jakiś czas. Nie wiem czy dobrze, żebym przerwała branie lametty..
 
Poradził Ci coś lekarz na to? Mój póki co zajmuje się moja prolaktyna ,później chyba insulina . A gdzie tu do owulacji..? [emoji85][emoji85]
Nic. Na własną rękę wzięłam duphaston w zeszłym roku to do stycznia 2020 miałam regularne 29-30 dni. W lutym okres nie przyszedł ale zaszłam w ciążę w kwietniu straciłam i 2.06 dostałam pierwszy okres po poronieniu.

Ja mam niedoczynność hashimoto IO hirsutyzm i epielsje.
 
Chcemy się też trochę 'pobawic' [emoji23] Dopiero co się przeprowadziliśmy na swoje, ale prace oboje mamy w porządku i stabilne więc stwierdziliśmy, że w sumie czemu nie. Wszyscy wkoło w ciąży i fajne te bobasy, też byśmy chcieli [emoji846]
Ja podchodziłam tak samo rok temu, dziś już bardziej nerwowo ... Ale trzymam kciuki za Was :)
Oj tak,bobasy są wszędzie :) [emoji16][emoji16]
 
reklama
@Frezjax zazdroszczę takiego póki co podejścia na luzie 😉 ja sobie powtarzam, że wyluzuje, ale przychodzi komunikat z apki, że prognozowane płodne nastają i dostaje świra 🤦‍♀️🤦‍♀️ póki co testów owu nie robię, nie mam cierpliwości i nieregularna pracę, wiec ciężko byłoby mi to robić 😁
 
Do góry