reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dlatego właśnie powstają wątki typu Grudniowe kreseczki etc. Tam się nakrecajcie do woli wzajemnie. Ja nie będę nikomu wciskać co miesiąc kitu [emoji2368] a jak się już tak nakręcicie, że pod koniec cyklu prawie pewne jesteście, że to ciąża pomimo masy zimnej wody wylanej na głowę i tłumaczeń, że nakręcanie prowadzi do większego bólu jak się okazuje, że nie wyszło, to nie lamentujcie później[emoji2368]
Kazda musi sama przejść tę drogę. Inne miałam nastawienie w 2cs, inne w 5cs, a inne będę miala w kolejnym [emoji2368] Czlowiek uczy sie na chlodno do tego podchodzic dopiero z czasem.
 
reklama
Mam nadzieje ze wstępnie dowiem się jaka płeć. Bo są kłótnie 😂 ja mówię że chłopak, mąż że dziewczynka 😂
ja tez obstawiam chłopaka 😊
Moja kuzynka jest teraz w ciazy juz 20tydz, ale w 11tyg powiedzieli jej że dziewucha na 70%, byłam w szoku że lekarz tak wcześnie prognozuje w 12tyg powiedzieli że dziewucha na 90% a w 16 że napewno 😁
 
ja tez obstawiam chłopaka 😊
Moja kuzynka jest teraz w ciazy juz 20tydz, ale w 11tyg powiedzieli jej że dziewucha na 70%, byłam w szoku że lekarz tak wcześnie prognozuje w 12tyg powiedzieli że dziewucha na 90% a w 16 że napewno 😁
Ja się dowiedziałam, że w 12 tygodniu robią to na podstawie jakiegoś wyrostka płciowego. Ale że łatwo o pomyłkę to nie każdy lekarz chce powiedzieć. W poniedziałek będę 12t4d może powie 😁
 
reklama
Do góry