reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
M pytanie. Bo od kilku dni bolą mnie piersi. Mam już dwójkę dzieci więc dla mnie to dziwne gdyż poczułam ciut mokro i nacisnęłam a tam siara biała leci, dwa dni temu test był negatywnym . Dziś termin @ ale jeszcze nie ma. Nie pamiętam by przed miesiączką tak mnie bolały piersi, nie wiem , któraś z was tak już miała?
Ja tak miałam. I jedna ze staraczek identyko. Pojawiła się siara. Jeszcze przed terminem @ na drugi dzień test pozytywny
 
Dziewczyny nie potrafię się otrząsnąć z tego niepeknietego pęcherzyka po ovitrelle, płaczę cały czas, nic mnie nie cieszy.. Boję się powtórki w następnym cyklu, boję się laparoskopi i diagnozy że to endometrioza... W piątek tak jakby zawalił mi się świat... Wiem, że mają niektóre z was może gorzej, ale czuję się fatalnie.
Zastanawiam się jak mam sobie pomoc... Do okresu jeszcze 12 dni i kolejny raz nie mam po co testować, nie widzę sensu tych starań.

Ja tylko powiem, że moja koleżanka z endometrioza w 2 cyklu po laparoskopii zaszła w ciążę i ma 2 letnia core już. Będzie dobrze 🤗
 
Dziewczyny które mają dzieci, które testy z Rossmana są wiarygodne? Bobotest? Pink test? Czy facelle? Bo słyszałam różne opinie że któreś pokazywały błędnie pozytywnie i dlatego chcę się upewnić
 
Dziewczyny które mają dzieci, które testy z Rossmana są wiarygodne? Bobotest? Pink test? Czy facelle? Bo słyszałam różne opinie że któreś pokazywały błędnie pozytywnie i dlatego chcę się upewnić
Ja przy 2 ciążach (w tym jedna poroniona)miałam Pink test i u mnie się sprawiły .
 
Dziewczyny jak sobie radzicie w dni po owulacji, a przed @? Ja dzisiaj 21 dc i zaczynam najgorszy tydzień w całym cyklu. Mam ogromną nadzieję, że tym razem się udało, bo jest to mój pierwszy cykl na stymulacji, wszystko przebiegło idealnie. A i tak gdzieś z tyłu głowy niestety mam, że się nie udało 😔 dzisiaj susza całkowita, może temu nie robię sobie nadzieji, chociaż do @ jeszcze ponad tydzień.
 
Dziewczyny jak sobie radzicie w dni po owulacji, a przed @? Ja dzisiaj 21 dc i zaczynam najgorszy tydzień w całym cyklu. Mam ogromną nadzieję, że tym razem się udało, bo jest to mój pierwszy cykl na stymulacji, wszystko przebiegło idealnie. A i tak gdzieś z tyłu głowy niestety mam, że się nie udało 😔 dzisiaj susza całkowita, może temu nie robię sobie nadzieji, chociaż do @ jeszcze ponad tydzień.

Ja mam mieć @ w środę ale podświadomie czuje ze znowu się nie udało :/ w ciąży z córka miałam bardzo silny ból piersi przed okresem a teraz nic.
Także czekam na @ i będziemy próbować dalej.
 
Dziewczyny które mają dzieci, które testy z Rossmana są wiarygodne? Bobotest? Pink test? Czy facelle? Bo słyszałam różne opinie że któreś pokazywały błędnie pozytywnie i dlatego chcę się upewnić
Miałam z 20 pinków strumieniowych i żaden mi nie pokazał choć ducha cienia jak nie byłam w ciąży. W 9 dpo było widać już cień jak już w ciąży bylam. Nie lubiłam ich bardzo ( chyba przez to że cały czas oglądałam biel) ale w sumie dobrze że nie dawały złudnych cieni jak ciąży nie było. Nie oszukały mnie więc polecam.
IMG_20200620_081744.jpeg
 
reklama
U mnie w badaniach było teoretycznie ok. Mąż poszedł na badanie nasienia w tym samym dniu, w którym zrobiłam test ciążowy i był pozytywny. Już nie odwoływaliśmy tego badania - stwierdziliśmy że w razie W będą przynajmniej jego wyniki, a moja diagnostykę się rozszerzy.
U nas to głównie chyba stres i brak wystarczającej ilości snu, zmęczenie - remontujemy dom, jest dużo myślenia i pracy.
Oby u nas było podobnie, też dużo pracy i remont ale właśnie w ostatnim miesiącu już zaczęliśmy wychodzić na prostą i święty spokój 😂
 
Do góry