reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, która z Was jest w Invicta? Ostatnio miałam pierwszą wizytę i jestem miło zaskoczona. Nie ukrywam, że byłam najpierw bardzo sceptycznie nastawiona do klinik niepłodności, ale myślę, że zostanę tam i dam radę. Możecie opowiedzieć mi swoje wrażenia po pierwszych wizytach?
 
Oczywiście [emoji16] zapraszamy [emoji6]
Ja też jak zobaczyłam, że pewna osoba zaszła to miałam jednak cień nadziei, że dostanę w styczniu okresu i dostałam [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] To mogę się zapisać do Was na październik? Przyjmiecie mnie do swego grona? Teraz pozostaje tylko zaciążyć. [emoji1787]
 
Dziewczyny, która z Was jest w Invicta? Ostatnio miałam pierwszą wizytę i jestem miło zaskoczona. Nie ukrywam, że byłam najpierw bardzo sceptycznie nastawiona do klinik niepłodności, ale myślę, że zostanę tam i dam radę. Możecie opowiedzieć mi swoje wrażenia po pierwszych wizytach?
A w jakim mieście chodzisz? U mnie we Wrocławiu na przykład mają ocenę 3,5 na 5, dlatego wybraliśmy z mężem InviMed która ma 4,3 na 5, ale narazie tylko do badania nasienia i wizyty u androloga 😉 oczywiście chodzi o indywidualne odczucia więc ocena w Google nie jest wyznacznikiem 😉
 
Dzień dobry [emoji85] mam nadzieję, że macie piękny dzień! Bo mój zaczął się koszmarnie i już marzę, żeby się skończył.
Mój psi syn stał się demonem, całą noc nie spaliśmy bo non stop piszczał.. Zawsze tak się zachowuje jak H idzie na noc do pracy, ale normalnie trwa to 20 minut i idzie spać, a dziś co godzinę pobudka i wycie. Spacer o 2 w nocy, o 4, o 6.
W dodatku od rana jest niegrzeczny i już mu dziś groziłam schroniskiem [emoji1787][emoji85]
Aktualnie jesteśmy pokłóceni i obrażeni na siebie nawzajem [emoji1787]
W dodatku mi chyba rozwija się jakaś infekcja bo te temperatury na jeden dzień spadły i dziś znów 37 i coraz bardziej odczuwam dyskomfort [emoji2296][emoji2368]
Niech ten dzień juz się skończy
 
Dzień dobry [emoji85] mam nadzieję, że macie piękny dzień! Bo mój zaczął się koszmarnie i już marzę, żeby się skończył.
Mój psi syn stał się demonem, całą noc nie spaliśmy bo non stop piszczał.. Zawsze tak się zachowuje jak H idzie na noc do pracy, ale normalnie trwa to 20 minut i idzie spać, a dziś co godzinę pobudka i wycie. Spacer o 2 w nocy, o 4, o 6.
W dodatku od rana jest niegrzeczny i już mu dziś groziłam schroniskiem [emoji1787][emoji85]
Aktualnie jesteśmy pokłóceni i obrażeni na siebie nawzajem [emoji1787]
W dodatku mi chyba rozwija się jakaś infekcja bo te temperatury na jeden dzień spadły i dziś znów 37 i coraz bardziej odczuwam dyskomfort [emoji2296][emoji2368]
Niech ten dzień juz się skończy
Po tylu pobudkach to temp nie dziwi 😁
Oj wiem coś na te tematy 😅 chociaż moje już są w takim wieku, że w nocy sen to rzecz święta 😅 moja mała, jak za długo siedzimy w salonie, to przychodzi co chwilę z sypialni i mnie lub mojego M szturcha i idzie do sypialni. Robi to tak długo, aż pójdziemy razem z nia5i położymy się spać 🤣
 
Dzień dobry [emoji85] mam nadzieję, że macie piękny dzień! Bo mój zaczął się koszmarnie i już marzę, żeby się skończył.
Mój psi syn stał się demonem, całą noc nie spaliśmy bo non stop piszczał.. Zawsze tak się zachowuje jak H idzie na noc do pracy, ale normalnie trwa to 20 minut i idzie spać, a dziś co godzinę pobudka i wycie. Spacer o 2 w nocy, o 4, o 6.
W dodatku od rana jest niegrzeczny i już mu dziś groziłam schroniskiem [emoji1787][emoji85]
Aktualnie jesteśmy pokłóceni i obrażeni na siebie nawzajem [emoji1787]
W dodatku mi chyba rozwija się jakaś infekcja bo te temperatury na jeden dzień spadły i dziś znów 37 i coraz bardziej odczuwam dyskomfort [emoji2296][emoji2368]
Niech ten dzień juz się skończy
Cześć ☺️ no to miałaś ciekawie 😅 tylko nie schronisko 🙈🙉🙊 on już będzie grzeczny 😅
 
reklama
Po tylu pobudkach to temp nie dziwi 😁
Oj wiem coś na te tematy 😅 chociaż moje już są w takim wieku, że w nocy sen to rzecz święta 😅 moja mała, jak za długo siedzimy w salonie, to przychodzi co chwilę z sypialni i mnie lub mojego M szturcha i idzie do sypialni. Robi to tak długo, aż pójdziemy razem z nia5i położymy się spać 🤣
Moje dwa czorty jak coś chcą to drepczą w miejscu i intensywnie się paczą 😅 a to mnie strasznie wkurza bo mamy panele i strasznie głośno wystukują tymi pazurami 🙄
 
Do góry