reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

ja miałam histeroskopie, z powodu poronień. Przyjęta zostałam na oddział dzień wcześniej aby zrobić badania krwi przed plus wywiad z anestezjologiem, kolejnego dnia podana narkozą krótka chodz na mnie zadziałała długo 30min było po wszystkim bo nic lekarz nie znalazł, sprawdzał czy nie ma przegród i tpd i sprawdził jajowody, do tego opisał tez szyjkę,
zapomniałam sprawdzał tez między innymi bo na usg widoczna w centralnej części macicy zawsze jest jakaś łuna słyszę o tym od zawsze no i dla potwierdzenia niewydolność ciśnieniowej szyjki.
Pomogło Ci to badanie?
 
reklama
Pomogło Ci to badanie?
potwierdziło diagnozę szyjki i nic po za tym bo jajowody drożne i żadnych nieprawidłowości, Po prostu w następnej ciąży został założony szew na szyjkę na przełomie 14-15 tydz i mam synka. Nie napisałaś z jakiego powodu ty masz.miec robione gin ma.jakies przypuszczenia? to jest bardzo dobre badanie lepsze od samej drożności co też miałam robione, lekarz za.pomoca małej kamerki- histeroskopu widzi wszystko jak na dłoni
 
potwierdziło diagnozę szyjki i nic po za tym bo jajowody drożne i żadnych nieprawidłowości, Po prostu w następnej ciąży został założony szew na szyjkę na przełomie 14-15 tydz i mam synka. Nie napisałaś z jakiego powodu ty masz.miec robione gin ma.jakies przypuszczenia? to jest bardzo dobre badanie lepsze od samej drożności co też miałam robione, lekarz za.pomoca małej kamerki- histeroskopu widzi wszystko jak na dłoni
Niepłodność idiopatyczna, już jesteśmy po 3iui i w dalszym ciągu nic. Poza niedoczynnością tarczycy wszystko jest ok więc lekarz chce sprawdzić od środka co jest nie tak.
 
potwierdziło diagnozę szyjki i nic po za tym bo jajowody drożne i żadnych nieprawidłowości, Po prostu w następnej ciąży został założony szew na szyjkę na przełomie 14-15 tydz i mam synka. Nie napisałaś z jakiego powodu ty masz.miec robione gin ma.jakies przypuszczenia? to jest bardzo dobre badanie lepsze od samej drożności co też miałam robione, lekarz za.pomoca małej kamerki- histeroskopu widzi wszystko jak na dłoni
A jak sam zabieg? Jak się czułaś?
 
A jak sam zabieg? Jak się czułaś?
czułam się dobrze miałam plamienie parę dni, ale szybko wróciłam do normalnego trybu życia bieganie itpd ale u mnie nic nie było usuwane.
Robilam to badanie prywatnie w Polskim szpitalu, ja mieszkam w UK i nie jestem ubezpieczona, na tamten moment prowadził mnie ginekolog Szczeciński i tak zadecydował że dobrze było by zrobić to badanie dla pewności po tych wszystkich poronieniach i na początku tez mi powiedział że histeroskopia z laparoskopią, ale nic nie usuwał, zabieg miał mnie kosztować około 2tys a.kosztował jakieś 800 chyba bo właśnie lekarz nic nie znalazł
 
czułam się dobrze miałam plamienie parę dni, ale szybko wróciłam do normalnego trybu życia bieganie itpd ale u mnie nic nie było usuwane.
Robilam to badanie prywatnie w Polskim szpitalu, ja mieszkam w UK i nie jestem ubezpieczona, na tamten moment prowadził mnie ginekolog Szczeciński i tak zadecydował że dobrze było by zrobić to badanie dla pewności po tych wszystkich poronieniach i na początku tez mi powiedział że histeroskopia z laparoskopią, ale nic nie usuwał, zabieg miał mnie kosztować około 2tys a.kosztował jakieś 800 chyba bo właśnie lekarz nic nie znalazł
I jak długo lekarz kazał Ci czekać ze staraniami?
Wiem że to zależy co wyjdzie itp ale akurat w Twoim przypadku ile to było?
 
I jak długo lekarz kazał Ci czekać ze staraniami?
Wiem że to zależy co wyjdzie itp ale akurat w Twoim przypadku ile to było?
nie było przeciwskazań do stran, nie musiałam czekać, jedynie przed mieliśmy uważać bo jakoś poroniłam w marcu a histeroskopia pod koniec maja byla
 
Witam się w 12dc, dziś test owu wyszedł pozytywny, więc będą boboseksy 😊
IMG_20210117_165802.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry