reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Może któraś z was przez to przechodziła i opowie mi jak to jest. Po jakim czasie przychodzi miesiączka i można sie ponownie starać.
Oraz czy lepiej iść do szpitala i dostać tabletki żeby zakończyć temat czy czekać do miesiąca aż samo się wydarzy
 
reklama
Może któraś z was przez to przechodziła i opowie mi jak to jest. Po jakim czasie przychodzi miesiączka i można sie ponownie starać.
Oraz czy lepiej iść do szpitala i dostać tabletki żeby zakończyć temat czy czekać do miesiąca aż samo się wydarzy
Miesiączka przyszła zaraz po odstawieniu progesteronu, wszystko się oczyściło i mogłam się starać od razu..
 
Może któraś z was przez to przechodziła i opowie mi jak to jest. Po jakim czasie przychodzi miesiączka i można sie ponownie starać.
Oraz czy lepiej iść do szpitala i dostać tabletki żeby zakończyć temat czy czekać do miesiąca aż samo się wydarzy
Bardzo, bardzo mi przykro [emoji17]
Najlepiej ci lekarz powie, bo albo samo ruszy albo możesz czekać aż się sama macica zacznie oczyszczać ale nieraz jest tak że się nie chce samo krwawienie zacząć albo nie oczyści się do końca i trzeba iść na zabieg. Tak czy siak trzeba kontrolować. Mi ginekolog radziła żeby odczekać 3 miesiące mimo że bez zabiegu byłam, my nie czekaliśmy ale ciąży kolejnej i tak do tej pory nie ma....
A w którym tygodniu jesteś wg OM?
 
Bardzo, bardzo mi przykro [emoji17]
Najlepiej ci lekarz powie, bo albo samo ruszy albo możesz czekać aż się sama macica zacznie oczyszczać ale nieraz jest tak że się nie chce samo krwawienie zacząć albo nie oczyści się do końca i trzeba iść na zabieg. Tak czy siak trzeba kontrolować. Mi ginekolog radziła żeby odczekać 3 miesiące mimo że bez zabiegu byłam, my nie czekaliśmy ale ciąży kolejnej i tak do tej pory nie ma....
A w którym tygodniu jesteś wg OM?
8t6d, właśnie dla mnie najlepszą opcją by bylo wziąć tabletki ale będąc w domu ale z tego co zrozumiałam nie podają ich bez kontroli lekarskiej
 
Niestety nie ma dzieciątka ☹️
Bardzo współczuję 😞
Ja właśnie odebrałam wyniki krzywej cukrowej i insulinowej... I są przerażające 😫 jest źle 😞
Te 3 wyniki od góry to cukier, 3 niżej to insulina.
IMG_20210118_164837.jpg
 
Może któraś z was przez to przechodziła i opowie mi jak to jest. Po jakim czasie przychodzi miesiączka i można sie ponownie starać.
Oraz czy lepiej iść do szpitala i dostać tabletki żeby zakończyć temat czy czekać do miesiąca aż samo się wydarzy
ja miałam puste jajo płodowe zatrzymało się na 6tyg, w uk dali mi wybór co chce zrobić raz miałam tabletki i źle to przeszłam, a więc dali mi miesiąc i po 3tyg sama się macica oczyściła
 
Monitorowanej co prawda nie miałam.. I testu owulacyjnego też nie robiłam póki co 🥴.. Maluszek nasz ma 10 miesięcy.. I tak od grudnia wzmozylismy starania..
 
reklama
Monitorowanej co prawda nie miałam.. I testu owulacyjnego też nie robiłam póki co [emoji3061].. Maluszek nasz ma 10 miesięcy.. I tak od grudnia wzmozylismy starania..

No to tak jak mówiłam, szansa na ciąże jest jak jest owulacja i stosunek. Nie wiem jak tam u Ciebie po porodzie, zakładam, ze nie karmisz piersią itp. Nie wiem ile organizm dochodzi do siebie, wiec tu się nie wypowiem. Nie mierzysz temperatury od początku, tym bardziej nie wiem jak poprzednie cykle, a to, ze po owu jest na wyższych to jest całkiem normalny i prawidłowy objaw, tez tak mam. O ciąży z temperatury możemy mówić po 18 dniach od owulacji [emoji6]
 
Do góry