reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie karmie, cykle regularnie co 28 dni.. A tak odnośnie owulacji.. Bo się zdążyłam na czytać.. Skok temp następuje po owulacji czy co kobieta to urodzaj?
 
reklama
Nie karmie, cykle regularnie co 28 dni.. A tak odnośnie owulacji.. Bo się zdążyłam na czytać.. Skok temp następuje po owulacji czy co kobieta to urodzaj?

Skok temp następuje po owulacji, nawet do 3 dni. Powinien mieć odpowiednia wartość i utrzymać się odpowiedni czas. Z Twojego wykresu ciężko cokolwiek powiedzieć bo nie ma pomiaru od samego początku, niemniej obstawiam, ze owu była szybciej niż Ci apka zaznaczyła. Poza tym - na temperaturę bardzo wiele czynników wpływa, trzeba mieć to na uwadze. Jest pewien rygor mierzenia (czas i miejsce) a i tak nawet stres może zaburzyć pomiar.
 
W sumie zaczęłam dopiero mierzyć.. Mierzę codziennie rano o 7 przed wstaniem z łóżka. Wiem.., że ciężko cokolwiek powiedzieć. Z ciekawości długo się starałaś /starasz o maleństwo?
 
Hej, widzę, że tu już mało się udzielacie, ale miałam zameldować się. Więc melduje, że będzie mała wojowniczka Zuzanna 😁 wszystko jest ok. Rośnie, już nie krwawie, skurczy nie ma. Oby do czerwca.
16017560fe3839d51310da9cac64e784.gif
 
reklama
Hej, widzę, że tu już mało się udzielacie, ale miałam zameldować się. Więc melduje, że będzie mała wojowniczka Zuzanna [emoji16] wszystko jest ok. Rośnie, już nie krwawie, skurczy nie ma. Oby do czerwca. Zobacz załącznik 1231250

Myślałam o Tobie wczoraj [emoji3526][emoji3526] cieszę się, ze już lepiej. Teraz już będzie tylko lepiej! Gratuluje córci [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry