reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A czemu uważasz że bez sensu? Dupek i luteina mają za zadanie podtrzymać ewentualną ciążę.
Kurczę, jakiś 4 raz piszę z prośbą o pomoc na forum i nie dostaję ani jednej odpowiedzi...bardzo was proszę o jakas radę czy jakakolwiek podpowiedź, bo jesteście mocno ogarnięte w temacie.
Hey dziewczyny, podpowiedzcie proszę co myślicie. Jestem na 3 cyklu z clo i pregnylem, dzisiaj 25 dc, ale czuje, że nic z tego.
Ale mają wątpliwościa jest to, że zaraz po owu (mam monitoring) mój gin każe od razu brać luteine dopochwowo 2x dziennie i 1x Dziennie duphaston. I tak az do kolejnego badania czyli albo w dzien @ albo dzien po, po zrobieniu też bety. Nie uważacie, ze takie zażywanie od razu dupka i luteiny jest bez sensu? Bo zaczynam się zastanawiać nad zmianą lekarza...
 
reklama
A tak wogole to co znowu przestój? Znowu na koniec miesiąca zaczniecie sypac kreskami? Co tam u Was?
Ja w tym cyklu trochę odpuściłam, nie robię testów owu, badam szyjkę, mierze temp, w końcu po 30 latach się może czegoś o swoich cyklach dowiem[emoji85] jutro jadę dopiero na badania tarczycowe, cykam się trochę co to wyjdzie, ale postanowione, muszę je zrobić, mój się pochorował, lekarka od razu, że covid, ale dała narazie antybiotyk i już lepiej się czuje. 22.08 jedziemy na mazury, więc nawet nie nalegam aby w tym miesiącu się udało[emoji16] i tak mi spokojnie[emoji6]
Ja też odpuściłam i jakoś lepiej mi się żyje [emoji4] w tym cyklu robię z ciekawości testy owu bo w zeszłym cyklu zrobiłam 50 testów i wszystkie negatywne a teraz kupiłam z innej firmy polecanej w DE i chce zobaczyć czy też będą wychodzić cały czas negatywne. Zaczęłam je robić dzisiaj i zobaczymy co to będzie z tymi testami.
 
Kurczę, jakiś 4 raz piszę z prośbą o pomoc na forum i nie dostaję ani jednej odpowiedzi...bardzo was proszę o jakas radę czy jakakolwiek podpowiedź, bo jesteście mocno ogarnięte w temacie.
Hey dziewczyny, podpowiedzcie proszę co myślicie. Jestem na 3 cyklu z clo i pregnylem, dzisiaj 25 dc, ale czuje, że nic z tego.
Ale mają wątpliwościa jest to, że zaraz po owu (mam monitoring) mój gin każe od razu brać luteine dopochwowo 2x dziennie i 1x Dziennie duphaston. I tak az do kolejnego badania czyli albo w dzien @ albo dzien po, po zrobieniu też bety. Nie uważacie, ze takie zażywanie od razu dupka i luteiny jest bez sensu? Bo zaczynam się zastanawiać nad zmianą lekarza...
Luteinę/duphaston bierze się po owulacji i albo odstawia przed terminem @ albo bierze do terminu @. Ten drugi sposób dotyczy niedomogi lutealnej. Lekarz prawidłowo każe Ci brać te leki :) Dzięki temu przygotowujesz endometrium do ewentualnej ciąży już od razu po owulacji, a już 6 dnia po owulacji może dojść do zagnieżdżenia, więc dzięki temu endometrium będzie na to „przygotowane”.
 
Ja też odpuściłam i jakoś lepiej mi się żyje [emoji4] w tym cyklu robię z ciekawości testy owu bo w zeszłym cyklu zrobiłam 50 testów i wszystkie negatywne a teraz kupiłam z innej firmy polecanej w DE i chce zobaczyć czy też będą wychodzić cały czas negatywne. Zaczęłam je robić dzisiaj i zobaczymy co to będzie z tymi testami.
Coraz bardziej jestem nastawiona na tą niedoczynność, dzisiaj przeczytałam, że takie temp jak u mnie czyli obniżone, również wskazują na niedoczynność tarczycy, jutro jak będę miała wyniki to pewnie będę potrzebowała Waszej pomocy w interpretacji bo kompletnie tego nie ogarniam.
Może akurat tamte testy były jakieś wadliwe a te lepsze będą, sama ciekawa jestem jak to U Ciebie bedzie
 
Coraz bardziej jestem nastawiona na tą niedoczynność, dzisiaj przeczytałam, że takie temp jak u mnie czyli obniżone, również wskazują na niedoczynność tarczycy, jutro jak będę miała wyniki to pewnie będę potrzebowała Waszej pomocy w interpretacji bo kompletnie tego nie ogarniam.
Może akurat tamte testy były jakieś wadliwe a te lepsze będą, sama ciekawa jestem jak to U Ciebie bedzie
Pewnie jak będziesz miała wyniki to wstaw. Pomożemy w interpretacji. Też jestem ciekawa co będzie u mnie z tymi testami. Niby z Davida sobie laski z DE chwalą więc i może ja będę chwalić [emoji85] a jakie masz temp?
 
Dziewczyny dziś jest mój 16 dc. Starania były 5, 7, 8, 10, 12, 14 dc. Od 3 dni czuję bóle w podbrzuszu jakbym za sekundę miała dostać okres. Cykle mam 28-30 dni. Śluz płodny dopiero wczoraj. Czy to możliwe że owulacja była wcześniej? Czy któraś odczuwała bóle podbrzusza po zapłodnieniu czy może to bóle na owulacji choć miewam je bardzo rzadko..
 
Heeeeej dziewczyny. We wtorek mam sono hsg i boje się jak cholera... Ehhh wiecie co najbardziej się boje tego kontrastu że jakiejś reakcji uczuleniowej dostanę. Wyniki też się boje... Najpierw się strasznie ucieszyłam że w końcu to będę miała a teraz mam stresa. Śni mi się po nocach i w ogóle...
Bez sensu :(

Wszystko będzie dobrze nie martw się na zapas. Ja miałam histeroskopie i też przed zabiegiem się bałam to naturalne. Nie daj się zwariować złym myślom 🤗

U mnie starania wstrzymane dalej , w czwartek jedziemy nad morze na kilka dni a 24.08 idę do nowego gina 😉
 
Dziewczyny dziś jest mój 16 dc. Starania były 5, 7, 8, 10, 12, 14 dc. Od 3 dni czuję bóle w podbrzuszu jakbym za sekundę miała dostać okres. Cykle mam 28-30 dni. Śluz płodny dopiero wczoraj. Czy to możliwe że owulacja była wcześniej? Czy któraś odczuwała bóle podbrzusza po zapłodnieniu czy może to bóle na owulacji choć miewam je bardzo rzadko..
Po sobie wiem, ze wszystko jest mozliwe, ale prawda jest taka, ze trzeba obserwować sie dokladnie.
Przeszłam kilka miesiecy temu ciążę biochemiczna, stosunek byl raz w miesiącu tydzien przed spodziewanym okresem i wtedy zaszlam....Więc wszystko sie moze zdarzyc.
Teraz przykladowo byl stosunek dwa dni pod rzad w dni płodne, dwa dni przed owulacja, później nie bylo okazji niestety i teraz sama czekam czy cos z tego wyszlo.
Mialam juz wszystkie objawy ciazy i wszystkie objawy okresu...🙄 ok tydzien po owulacji kłucie w jajnikach, bol piersi od 16dc, sennosc, zmeczenie...ale mam tez teraz dziwny bol brzucha, ciagniecie jak na okres i mega zmienny nastroj jak na pms 😅
Jakieś kombo dosłownie...juz wczoraj mowilam mojemu M, ze jeszcze mamy następny miesiac jak cos, bo ja we wakacje nie chce byc na końcówce ciąży...dzieci mam z marca, listopada i grudnia, czyli tak idealnie, na lato maly brzuszek 😜
Jakbym starala sie o pierwsze, to byle by sie udalo, ale to bedzie moje piąte, wiec juz bez jako takiej spiny, ale bardzo chcemy 🥰
 
Po sobie wiem, ze wszystko jest mozliwe, ale prawda jest taka, ze trzeba obserwować sie dokladnie.
Przeszłam kilka miesiecy temu ciążę biochemiczna, stosunek byl raz w miesiącu tydzien przed spodziewanym okresem i wtedy zaszlam....Więc wszystko sie moze zdarzyc.
Teraz przykladowo byl stosunek dwa dni pod rzad w dni płodne, dwa dni przed owulacja, później nie bylo okazji niestety i teraz sama czekam czy cos z tego wyszlo.
Mialam juz wszystkie objawy ciazy i wszystkie objawy okresu...🙄 ok tydzien po owulacji kłucie w jajnikach, bol piersi od 16dc, sennosc, zmeczenie...ale mam tez teraz dziwny bol brzucha, ciagniecie jak na okres i mega zmienny nastroj jak na pms 😅
Jakieś kombo dosłownie...juz wczoraj mowilam mojemu M, ze jeszcze mamy następny miesiac jak cos, bo ja we wakacje nie chce byc na końcówce ciąży...dzieci mam z marca, listopada i grudnia, czyli tak idealnie, na lato maly brzuszek 😜
Jakbym starala sie o pierwsze, to byle by sie udalo, ale to bedzie moje piąte, wiec juz bez jako takiej spiny, ale bardzo chcemy 🥰
U mnie tak samo. Wszystkie objawy ciąży : zmęczenie, mdłości, kłucie w jajnikach. Dopiero jak mi się zaczęło plamienie przed @ wszystko przeszło 😄 Ja na początku miałam wymagania nie w lato, nie w lutym itd. Teraz jest mi to obojętne. Ale tak w środku bardzo liczę na maj lub czerwiec.
 
reklama
Dziewczyny dziś jest mój 16 dc. Starania były 5, 7, 8, 10, 12, 14 dc. Od 3 dni czuję bóle w podbrzuszu jakbym za sekundę miała dostać okres. Cykle mam 28-30 dni. Śluz płodny dopiero wczoraj. Czy to możliwe że owulacja była wcześniej? Czy któraś odczuwała bóle podbrzusza po zapłodnieniu czy może to bóle na owulacji choć miewam je bardzo rzadko..

Nie wiem czy po zapłodnieniu w ogóle się coś odczuwa? Czy już po prostu trochę sobie wmawiamy? Ja po zapłodnieniu nic nie czulam, podobnie w ciąży nie miałam żadnych objawów aż po kilku dniach od śpoznienia okresu nie zrobiłam testu i zaczęła się senność itp.
 
Do góry