reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To tym bardziej podziwiam ze tu jesteś i wspierasz
Cieszę się z każdego waszego postępu każdych kresek na ciążowych no i obserwuję jak się już ciąże rozwijają.

Ale jeśli komuś przeszkadza że mam starania zawieszone a tu siedzę to proszę napisać. Najwyżej przestanę obserwować wątek i nie będę się wypowiadać.
 
reklama
Dzięki kochana za to co piszesz 😘 A skoro już to wszystko przeszłaś to jeszcze Cię popytam, jak się czułaś po zabiegu? Kiedy zaczęłaś "śmigać" i czy miałaś jakieś antybiotyki do zażywania?

Po samym zabiegu to taka skolowana trochę i obolała. Plamienie ok 5 dni trwało i do kolejnego okresu się wstrzymywalismy. Po okresie zaczęliśmy normalny seks i jak poszłam na kontrol to akurat była owulacja i lekarz mówił żeby działać 😉 po histero antybiotyku nie dostałam.
 
Cieszę się z każdego waszego postępu każdych kresek na ciążowych no i obserwuję jak się już ciąże rozwijają.

Ale jeśli komuś przeszkadza że mam starania zawieszone a tu siedzę to proszę napisać. Najwyżej przestanę obserwować wątek i nie będę się wypowiadać.

Nie gadaj głupot kochana jesteś tu jak każda z nas potrzebna i zostajesz. 🤗
 
Cześć, czy któraś z Was miała przyjemność brać metformine oraz letrozole? Jak wrażenia? Pomogło? Gin zlecił mi również wykonanie hsg... ale nie wiem czy to zrobić od razu, czy poczekać czy coś leki zadziałają..
 
Po samym zabiegu to taka skolowana trochę i obolała. Plamienie ok 5 dni trwało i do kolejnego okresu się wstrzymywalismy. Po okresie zaczęliśmy normalny seks i jak poszłam na kontrol to akurat była owulacja i lekarz mówił żeby działać 😉 po histero antybiotyku nie dostałam.
O widzisz, a ja antybiotyk mam. Brzuch boli trochę, ale generalnie to się czuję dobrze. Po znieczuleniu się czułam w miarę ok. A zmieniło Ci to jakoś długość trwania cyklu? :)
 
Ja w zarządzaniu nieruchomościami ;)
Dziewczyny, zmienię temat, trochę znowu na rozluźnienie i żeby się lepiej poznać, bo coś u nas napięta atmosfera ;)

Było już o związkach, to może teraz czym się zajmujecie zawodowo? :) Ja pracuję z dziećmi, częściowo w szkole, częściowo w poradni. Jestem szkolnym specjalistą, terapeutą pedagogicznym. Więc aktualnie siedzę w domu od marca [emoji2962]
 
Cześć, czy któraś z Was miała przyjemność brać metformine oraz letrozole? Jak wrażenia? Pomogło? Gin zlecił mi również wykonanie hsg... ale nie wiem czy to zrobić od razu, czy poczekać czy coś leki zadziałają..
Ja biorę metforminę od końca czerwca, miałam stopniowo wprowadzać i dopiero od dawki docelowej (2x850) zaczęły mi się okropne biegunki. Nie wiem czy długo dam radę z tym funkcjonować. Jeśli chodzi o efekt to oczywiście biorę za krótko, żeby coś stwierdzić, ale już w pierwszym cyklu brania miałam potwierdzoną usg owulację (ale czy miałam bądź nie miałam owulacji przed metoforminą, to tego nie wiem). Jeśli chodzi o wagę, to schudłam 1,5 kg od tego końca czerwca, czyli nie dużo, ale biorąc pod uwagę, że sobie folgowałam ze słodyczami to nie jest źle.
 
Ja biorę metforminę od końca czerwca, miałam stopniowo wprowadzać i dopiero od dawki docelowej (2x850) zaczęły mi się okropne biegunki. Nie wiem czy długo dam radę z tym funkcjonować. Jeśli chodzi o efekt to oczywiście biorę za krótko, żeby coś stwierdzić, ale już w pierwszym cyklu brania miałam potwierdzoną usg owulację (ale czy miałam bądź nie miałam owulacji przed metoforminą, to tego nie wiem). Jeśli chodzi o wagę, to schudłam 1,5 kg od tego końca czerwca, czyli nie dużo, ale biorąc pod uwagę, że sobie folgowałam ze słodyczami to nie jest źle.

O to to właśnie mnie tez ostrzegał lekarz przed biegunkami. Mam taka sama dawkę.
 
reklama
Ja zaszłam w pierwszym cyklu na mecie i letrozolu, ale poroniłam. Teraz biorę letrozol pierwszy cykl po poronieniu a mete od maja po poronieniu ale szczerze to ja nie czuje żadnej różnicy na metforminie czy bez. Cukier mi rano skacze w zależności jak jem wieczorami.
Cześć, czy któraś z Was miała przyjemność brać metformine oraz letrozole? Jak wrażenia? Pomogło? Gin zlecił mi również wykonanie hsg... ale nie wiem czy to zrobić od razu, czy poczekać czy coś leki zadziałają..
 
Do góry