reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To lecę dzisiaj po grejpfruty 😂 planuje walczyć właśnie z dieta ale nie za bardzo to wychodzi ale małymi krokami może uda mi się coś tam nam zmienić.
Skoro zaczął brać fertillman to chyba nie warto teraz zmieniać na profertil?

Chyba nie, chyba, że od kolejnego opakowania? Ja się w sumie tak na tych suplach aż tak nie znam tyle co przeczytałam 😉
 
reklama
O to tak jak ja 159 cm i 44 kg[emoji16] jestem ciekawa ile bym przytyła w ciąży i czy wróciła do swojej wagi przed [emoji846]
Nie chcę cię straszyc, ale ja w 4-6 miesięcy ważyłam tyle co przed ciążą, a nawet mniej 😭😭 i też mówili że po drugiej ciąży starsza będę bo 33 lata i na bank zostaną kilogramy 🙄i nieeee zostały ku mojej rozpaczy. W pierwszej ciąży startowałam z 43 kg, w drugiej bagatela 😂45 kg. A teraz w trzeciej już aż 48 kg. Zwykle tyłam ok 15 kg. W pierwszej ciąży to 16 TC nic nie przytyłam 😬 miałam mega mdłości i gin mówił że jak przyjdę na następną wizytę i nie będzie więcej kilo to na patologie ciąży mnie położy . Ale na szczęście mdłości i obrzydzenie do lodówki przeszło i zaczęłam jeść😋
 
Same szczypiory tu mamy 🙉🙈🤣
Ja zawsze wazylam ok 50 kg. Mam 168 cm. Ale jak skończyłam liceum pojechałam na studia i do pracy to nagle skończyło do 60 kg, nie przeszkadzało mi to. Z tą waga zaczynałam ciążę. Potem jak się roztyłam to miałam bez dziecka w brzuchu więcej niż z nim 🤣🤣 czyli ok 69 :) A teraz już wróciłam do wagi mam 52 kg i wiem że spokojnie wrócę do wagi z przed ciąży. Zaczęłam bardziej zwracać uwagę co jem i ile :) wcześniej mnie to nie dotyczyło :)
 
IMG_20200819_115805.jpg
 
reklama
Do góry