reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi wiec spróbuje ponownie: mam cykle 27 dni, ostatni cykl trwał wyjątkowo 35 dni. W tym miesiącu zrobiłam sobie badania w 22 dniu cyklu i wyszły mi następujące wyniki: prolaktyna 18,5 ng/ml, progesteron 0,44 ng/ml. Czy jest szansa, ze wynik progesteronu wyszedł tak niski, bo owulacja się przesunęła? Pytanie do dziewczyn, które maja problemy z owulacja i progesteronem - jakie leki przyjmujecie i jak szybko udało Wam się wyregulować wyniki i przywrócić owulacje? Pozdrawiam
Ah i co jeszcze! Jeśli ta sytuacja zdarzyła się raz, a normalnie masz cykle 27 dni to to nic złego... Może się raz, dwa razy w roku cykl przesunąć i to podobno norma... Mi się nie zdarzyło, ale każdy lekarz tak mowi. [emoji16]Poczekaj jeden cykl może to tylko stres, albo coś podobnego. Jeśli się unormuje to nie robiłabym z tym nic [emoji4]
 
reklama
Nie chcę cię straszyc, ale ja w 4-6 miesięcy ważyłam tyle co przed ciążą, a nawet mniej [emoji24][emoji24] i też mówili że po drugiej ciąży starsza będę bo 33 lata i na bank zostaną kilogramy [emoji849]i nieeee zostały ku mojej rozpaczy. W pierwszej ciąży startowałam z 43 kg, w drugiej bagatela [emoji23]45 kg. A teraz w trzeciej już aż 48 kg. Zwykle tyłam ok 15 kg. W pierwszej ciąży to 16 TC nic nie przytyłam [emoji51] miałam mega mdłości i gin mówił że jak przyjdę na następną wizytę i nie będzie więcej kilo to na patologie ciąży mnie położy . Ale na szczęście mdłości i obrzydzenie do lodówki przeszło i zaczęłam jeść[emoji39]
Ja lubię swoją wagę i nie za bardzo bym chciała utyć[emoji846] Mam tak dużo ciuchów (ach ten mój zakupocholizm) że bym się popłakała jak musiałabym je wywalić [emoji846] Bardziej dbam o ubrania niż o męża [emoji850]
 
A ja mam do Was inne pytanie :) czy któraś z Was planowała ślub bądź ślubowała mając małe dziecko?
My chcieliśmy slubowac jak synek będzie starszy czyli teraz ma 4 lata i idealnie. Ale nic nie zorganizowaliśmy. Zastanawiam się czy szybki ślub cywilny tylko ze świadkami bez tych całych ceregieli. Czy się pomęczyć i zorganizować małe przyjęcie weselne o którym zawsze marzyłam?
Planujemy dzidzie więc młodsze miało by rok maks dwa lata. Nawet jeśli w trakcie wesele byłoby z kimś z rodziny gdzieś w hotelowym pokoju to ja jestem z tych matek które byłoby u niego co godzinę :)
Jak sobie z tym poradzilyscie, może macie dla.mnie jakieś rady, znacie jakieś małżeństwa które były w podobnej sytuacji ? ;)
Przy okazji rozluznimy tematy testów itp :)
 
2 bądź 3 tygodnie temu. Nie sądziłam że się uda tak szybko, a jeszcze kilka dni temu rozmawiałam z moim kochanym że nie chcemy oboje dzieci.
2tyg to wcześnie, jeśli beta nie spadła to może test jeszcze pokazać się pozytywny. Musisz zasięgnąć rady lekarza wtedy będziesz miała pewność co się dzieje
 
A ja mam do Was inne pytanie :) czy któraś z Was planowała ślub bądź ślubowała mając małe dziecko?
My chcieliśmy slubowac jak synek będzie starszy czyli teraz ma 4 lata i idealnie. Ale nic nie zorganizowaliśmy. Zastanawiam się czy szybki ślub cywilny tylko ze świadkami bez tych całych ceregieli. Czy się pomęczyć i zorganizować małe przyjęcie weselne o którym zawsze marzyłam?
Planujemy dzidzie więc młodsze miało by rok maks dwa lata. Nawet jeśli w trakcie wesele byłoby z kimś z rodziny gdzieś w hotelowym pokoju to ja jestem z tych matek które byłoby u niego co godzinę :)
Jak sobie z tym poradzilyscie, może macie dla.mnie jakieś rady, znacie jakieś małżeństwa które były w podobnej sytuacji ? ;)
Przy okazji rozluznimy tematy testów itp :)
Ja musiałam przełożyć ślub z lipca na czerwiec 2021 i jak widać planuje dziecko. Najwyżej jeszcze raz przełożymy a będziemy już we troje 😍
 
Ah i co jeszcze! Jeśli ta sytuacja zdarzyła się raz, a normalnie masz cykle 27 dni to to nic złego... Może się raz, dwa razy w roku cykl przesunąć i to podobno norma... Mi się nie zdarzyło, ale każdy lekarz tak mowi. [emoji16]Poczekaj jeden cykl może to tylko stres, albo coś podobnego. Jeśli się unormuje to nie robiłabym z tym nic [emoji4]
Bardzo dziękuje za rady ❤️
 
reklama
Do góry