reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wiem dziewczyny że dla każdej z nas to jest traumatyczne przeżycie. Wiem też że potrzebuje czasu. Byłam już na sesji z psychologiem i ucieszyłam się bo pani powiedziala ze widzi we mnie duże zasoby i ze widzi po mnie ze dam sobie radę sama 🤷‍♀️ tylko ze właśnie mam sobie dać czas. I tego się trzymam 🙂

Ale nasuwa mi się pytanie, czuje takie dziwne łaskotanie, swędzenie podbrzusza ale tam w środku 😳 irytuje mnie to bo ani się podrapać... Mam nadzieję że to nie jakiś zły objaw 😒
Wydaje mi się że to nic takiego ale najlepiej będzie jak skonsultujesz to z swoim ginekologiem .Wtedy będziesz miała pewność .
 
reklama
Może [emoji57] zobaczymy co to będzie, ale jak nie dostanę w tym tyg okresu w środę idę do Gina niech coś da na wywołanie.. Nie będę czekać aż sama łaskawie zawita. Tak już chce nowy cykl [emoji4]
Ja mam luteine w domu ale w lutym nie chciała mi wywołać okresu więc leży na "gorsze" czasy.

Ja też bym chciała zacząć nowy cykl.
 
reklama
Wydaje mi się że to nic takiego ale najlepiej będzie jak skonsultujesz to z swoim ginekologiem .Wtedy będziesz miała pewność .
Na ostatniej wizycie miałam już USG dopochwowe i lekarz mówił że żadne resztki nie zostały, więc to chyba faktycznie nic takiego. Ja bardzo boję się zrostow, ale to też raczej nie to
 
Do góry