reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie rozkręca się okres, także powoli startuje z cyklem 2 💪 niby wiedziałam, że raczej niż z tego, plus sama pisałam, że jeszcze chwilę chciałabym popracować przed zwolnieniem ;) no ale tak czy siak trochę przykro, wiadomo.

Ale pocieszam się, bo kiedyś pisałam, że ponoć najłatwiej zajść w miesiąc swoich własnych urodzin :D to były chyba jakieś wiejskie wierzenia zakonnika, nie pamietam, skąd wytrzasnęłam taką teorię ;) ale skoro tak, to we wrześniu musi mi się udać 💪😎
Wooow, ja teraz zaszłam w lipcu to miesiąc urodzin dokładnie 17 🤪🤭 może coś w tym jest 😁
 
reklama
U mnie rozkręca się okres, także powoli startuje z cyklem 2 💪 niby wiedziałam, że raczej niż z tego, plus sama pisałam, że jeszcze chwilę chciałabym popracować przed zwolnieniem ;) no ale tak czy siak trochę przykro, wiadomo.

Ale pocieszam się, bo kiedyś pisałam, że ponoć najłatwiej zajść w miesiąc swoich własnych urodzin :D to były chyba jakieś wiejskie wierzenia zakonnika, nie pamietam, skąd wytrzasnęłam taką teorię ;) ale skoro tak, to we wrześniu musi mi się udać 💪😎


Trzymam kciuki za wrzesień ! Ja tez wrześniowa wiec byłoby super gdyby się udało ☺️ Powidzenua
 
6 lat temu w ciąży (6tc) miałam takie krwawienie.
Zrobił się z tego brzydki duży krwiak, na szczęście dziecko rosło prawidłowo i krwiak mu przeszkadzał. Gdybyśmy się nie starali to pomyślałabym, że to okres.
Ja w ciąży tez miałam krwiaka podkosmowkowego który zaczął dawać objawy w postaci plamien koło 8-9 tygodnia.
 
O to my też dom zaczynamy i czekamy na pozwolenia już od grudnia.... Tylko się wsciec

Ja też już rok walczę z formalnościami i czuję, że jeszcze z pół roku to potrwa. Oni mają na wszystko czas i to niestety niezależne od nas. Oby budowa szła sprawnie.

Z tym miesiącem urodzin to coś może być na rzeczy, bo ja w drugą ciążę zaszłam właśnie w swoim miesiącu. 😁
 
U mnie szyjka obniżyła się od razu po zapłodnieniu. Następnego dnia po owu była tak nisko jak przed @. Podniosła się dopiero później, ale to już stwierdził lekarz.
Dzwonilam do przychodni czy ma sens robic bete przed wizyta i progesteron lekarz stwierdzil ze nie. Jest tyle czasu od owu juz ze spokojnie jezeli bedzie cos to uwidoczni sie na usg. Mam spokojnie zaczekac do wtorkowej wizyty. Plamienia mam caly czas juz w sunie 18 dzien... stwierdzil ze przez progesteron ale szyjka caly czas wysoki.... 2 dni miałam bardziej krwawienie niz plamienie i 2 male czarne jakby skrzepy lub endometrium? Powiedzial ze dopiero po usg i badaniu moze stwierdzic co jest na rzdczy mam sie nie przejmowac bo jestem kp i przy kp rozne rzeczy sa "nornalne" takze badam szyjke zmieniam wkladki i czekam 🙄 co sie dzialo?? Moze ktos cos stresci? Komu gratulowac? Bo u mnie maly myln mojemu dziecku wychodza dwójki na gorze i jest masakra z humorkami...
 
A ja słyszałam i spotkałam się z tym kilkanaście razy, że nie zapłodnienie jest w miesiącu urodzin, a poród [emoji3526] ja z maja więc mam nadzieję na majówki [emoji16][emoji16]
Ja z maja tez, ale nic się nie zapowiada niestety.
Kurde. Ja zamiast okresu od wczoraj mam dużo śluzu raz bialego. Raz żółtawy kostystencji jak w dni płodne ale bardziej gesty🤷 dziś też trochę cyce mnie bolą więc pewnie @ przyjdzie lada moment.
Tez mam właśnie taki sluz, więc razem czekamy. W tym miesiącu inaczej mnie bolą piersi niż zawsze, bardziej sutki szczypią, ale negatywny test nie zostawił mi złudzeń. :/
A później tak gotowałam obiad i się poryczałam głupia, że znów nic :/
 
reklama
Dzwonilam do przychodni czy ma sens robic bete przed wizyta i progesteron lekarz stwierdzil ze nie. Jest tyle czasu od owu juz ze spokojnie jezeli bedzie cos to uwidoczni sie na usg. Mam spokojnie zaczekac do wtorkowej wizyty. Plamienia mam caly czas juz w sunie 18 dzien... stwierdzil ze przez progesteron ale szyjka caly czas wysoki.... 2 dni miałam bardziej krwawienie niz plamienie i 2 male czarne jakby skrzepy lub endometrium? Powiedzial ze dopiero po usg i badaniu moze stwierdzic co jest na rzdczy mam sie nie przejmowac bo jestem kp i przy kp rozne rzeczy sa "nornalne" takze badam szyjke zmieniam wkladki i czekam 🙄 co sie dzialo?? Moze ktos cos stresci? Komu gratulowac? Bo u mnie maly myln mojemu dziecku wychodza dwójki na gorze i jest masakra z humorkami...
Nie można badać samemu szyjki w ciąży. Samodzielne badanie szyjki służy do określenia dni płodnych. Po dniach płodnych do terminu @ nie wolno samemu badać sobie szyjki bo można wywołać plamienia. Tym bardziej po pozytywnym teście...
 
Do góry