reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja z maja tez, ale nic się nie zapowiada niestety.

Tez mam właśnie taki sluz, więc razem czekamy. W tym miesiącu inaczej mnie bolą piersi niż zawsze, bardziej sutki szczypią, ale negatywny test nie zostawił mi złudzeń. :/
A później tak gotowałam obiad i się poryczałam głupia, że znów nic :/
A kiedy robilas test ile po @?
 
reklama
Nie można badać samemu szyjki w ciąży. Samodzielne badanie szyjki służy do określenia dni płodnych. Po dniach płodnych do terminu @ nie wolno samemu badać sobie szyjki bo można wywołać plamienia. Tym bardziej po pozytywnym teście...
Lekarz mi powiedzial przez telefon (teleporady jezeli nie ma sie w rym dniu wizyty) ze moge sobie badac bo to nie szkodzi i jest bezpieczne chyba ze ma sie czeste infekcje w tedy nie jest to wskazane nawet mierzenie temp w pochwie. Takze slucham sie go bo chodze tam od lat a i 1 ciaze prowadził i nie mam zastrzeżeń 😉 swoja droga nawet polozna nie wspomninala o tym zeby od owu juz nie badac bo zeby dobrze poznac twardosc i wysokosc trzeba badac caly cykl takze podczas @
 
Nie można badać samemu szyjki w ciąży. Samodzielne badanie szyjki służy do określenia dni płodnych. Po dniach płodnych do terminu @ nie wolno samemu badać sobie szyjki bo można wywołać plamienia. Tym bardziej po pozytywnym teście...
Aa chyba ze (przepraszam nie doczytalam) podczas ciazy... u mnie test negatywny ostatni jaki robilam w niedziele wiec raczej to nie ciaza a zaburzenia hormonalne
 
Brrr jak mi zimno od dwóch dni :( chodzę w bluzach i kapciach (A nigdy nie noszę) A temperatura ciała 36,3 stopnie..
Nie czuje żeby mnie coś brało.
Pamietam że kiedyś pisalyscie że w ciąży miała któraś takie dreszcze ??
Próbuje sobie nic nie wmawiać, bo to zdecydowanie za wcześnie, a i tak się na nic nie nastawiam. Do @ jeszcze jakieś 8-9 dni ;)
Mi jest całe życie zimno, bo mam niskie ciśnienie, więc dla mnie to żadna podpowiedź :-D
Ja już przestaje zwracać uwagi na cokolwiek (chociaż mam mdłości, bóle podbrzusza i raz miałam kilka kropel krwi - tydzień przed planowaną @)
Bo kiedyś wkręcałam sobie, a potem dostałam miesiączkę i się nie miło rozczarowałam.
 
Ja jestem z lipca, ale mam nadzieję wtedy nie rodzic [emoji28] szykują nam się dwa wesela z bliskiej rodziny i wolałabym na nich być [emoji12] brzuchem lub z dzieckiem u boku ale napewno nie na porodówce [emoji16]
 
Lekarz mi powiedzial przez telefon (teleporady jezeli nie ma sie w rym dniu wizyty) ze moge sobie badac bo to nie szkodzi i jest bezpieczne chyba ze ma sie czeste infekcje w tedy nie jest to wskazane nawet mierzenie temp w pochwie. Takze slucham sie go bo chodze tam od lat a i 1 ciaze prowadził i nie mam zastrzeżeń 😉 swoja droga nawet polozna nie wspomninala o tym zeby od owu juz nie badac bo zeby dobrze poznac twardosc i wysokosc trzeba badac caly cykl takze podczas @
Nie zaufałabym takiej położnej... Zresztą dużo położnych mówi głupoty , m.in, żeby noworodka dopajać wodą (miałam takie porady)
 
reklama
Do góry