reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja tak miałam ostatnio, a w ciąży nie jestem.
Ja też 🙂 A bóle krzyża mam co miesiąc kilka dni przed @. Ale każda z nas jest inna i ma inne objawy. Czy to ciąża czy to @🙂
Cześć laski, podczytuje i mi smutno. Smutny poniedziałek macie chyba 😔
Rozwaliły mnie te "wstrząsy", ale mój stary chyba myśli, że też to są "wstrząsy" bo jakoś sie boi chyba iść na całość 🙄🤣🤣
Rano jak @ przyszła to miałam doła, ale potem okazało się, że nasz piesek wymiotował żółcią, a miała chora trzustkę i to był pierwszy objaw wtedy i zapomniałam o smutku! Jutro wet. Na szczęście tylko raz wymiotowała i zjadła trochę kurczaka, bawi się i cieszy i biega jak zawsze wiec mam nadzieje, że to nie to. Albo wcześniej wyłapiemy.
Tak się skupiłam na ciąży, że zapomniałam, że oprócz jej braku są też inne problemy.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Wracam do Was po długiej przerwie.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? I czy ktoś został jeszcze ze starej ekipy, która się starała na początku roku? Mam nadzieję, że wszystkim się udało bo widzę same nowe nicki ☺️
Chciałam się przedstawić. Staramy się z narzeczonym od lutego. Udało się w trzecim cyklu starań, ale niestety musiałam się pożegnać z aniołkiem w 9 tc. Bardzo to przeżyłam 😥 mieliśmy mieć synka 😔
Po poronieniu milion badań co było przyczyną... Teraz od poronienia prawdopodobnie nie mam owulacji. Coś się pokićkało. Chociaż sama już nie wiem. Bo lekarz mówi co innego, testy owulacyjne co innego, a badania krwi też swoje 😅
To nasz drugi cykl starań po poronieniu.
 
Cześć dziewczyny. Wracam do Was po długiej przerwie.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? I czy ktoś został jeszcze ze starej ekipy, która się starała na początku roku? Mam nadzieję, że wszystkim się udało bo widzę same nowe nicki ☺
Chciałam się przedstawić. Staramy się z narzeczonym od lutego. Udało się w trzecim cyklu starań, ale niestety musiałam się pożegnać z aniołkiem w 9 tc. Bardzo to przeżyłam 😥 mieliśmy mieć synka 😔
Po poronieniu milion badań co było przyczyną... Teraz od poronienia prawdopodobnie nie mam owulacji. Coś się pokićkało. Chociaż sama już nie wiem. Bo lekarz mówi co innego, testy owulacyjne co innego, a badania krwi też swoje 😅
To nasz drugi cykl starań po poronieniu.
Bardzo ci współczuję 😘😘😘 Mam nadzieję, że teraz uda się bardzo szybko i niedługo będziesz mamą🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wracam do Was po długiej przerwie.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? I czy ktoś został jeszcze ze starej ekipy, która się starała na początku roku? Mam nadzieję, że wszystkim się udało bo widzę same nowe nicki ☺
Chciałam się przedstawić. Staramy się z narzeczonym od lutego. Udało się w trzecim cyklu starań, ale niestety musiałam się pożegnać z aniołkiem w 9 tc. Bardzo to przeżyłam 😥 mieliśmy mieć synka 😔
Po poronieniu milion badań co było przyczyną... Teraz od poronienia prawdopodobnie nie mam owulacji. Coś się pokićkało. Chociaż sama już nie wiem. Bo lekarz mówi co innego, testy owulacyjne co innego, a badania krwi też swoje 😅
To nasz drugi cykl starań po poronieniu.
Trzymamy kciuki
A przyczynę poronienia znasz?
 
Do góry