reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Brałam i nic mi nie było. Bralam przez 5 dni i trzy dni po odstawieniu dostałam upragnionej @
Brzmi pocieszająco. Ja mam brać dużo dłużej. Na razie po pierwszej tabletce jest ok, oby tak dalej 🙂 bo jak mi pogłębi stany depresyjne (nie mam raczej depresji, ale to wszystko nastraja mnie naprawdę mocno depresyjnie) albo wywoła migrenę to może być kiepsko, a tam pisze, że to częste skutki uboczne 🙉 trzymajcie kciuki, żeby było ok 🙂
 
reklama
Brzmi pocieszająco. Ja mam brać dużo dłużej. Na razie po pierwszej tabletce jest ok, oby tak dalej 🙂 bo jak mi pogłębi stany depresyjne (nie mam raczej depresji, ale to wszystko nastraja mnie naprawdę mocno depresyjnie) albo wywoła migrenę to może być kiepsko, a tam pisze, że to częste skutki uboczne 🙉 trzymajcie kciuki, żeby było ok 🙂
✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻


Dziewczyny, a w kwestii progesteronu to ile po domniemanej owulacji? 5dni będzie ok? Czy poczekać do tego 7?
 
Możesz na następny po owulacji. Ja miałam tak zapisany duphaston jeszcze jak mogłam się starać.
ja w sumie tez mam zapisany, ale to w sumie lekarz dał tak na odwal się.. a bo młoda jesteś masz jeszcze czas.. ale masz tutaj sobie jedz, bo żeby nie było ze nic Ci nie dałem.. a problemów z progesteronem nie mam.. wiec czekam na wizytę u innego lekarza na razie..
 
ja w sumie tez mam zapisany, ale to w sumie lekarz dał tak na odwal się.. a bo młoda jesteś masz jeszcze czas.. ale masz tutaj sobie jedz, bo żeby nie było ze nic Ci nie dałem.. a problemów z progesteronem nie mam.. wiec czekam na wizytę u innego lekarza na razie..
A kiedy masz owulację i iludniowe cykle? Ja miałam późna owu przy krótkim cyklu. I dlatego dostałam. Możesz sobie swobodnie brać,nie zaszkodzi Ci. Chyba, że źle reagujesz na proga to możesz mieć jakieś małe skutki uboczne, ale ja mam migreny , a przy duphastonie nic mi nie było, zupełnie nic 🙂 nie miałam też żadnych spadków nastroju ani nic 🙂
Ja to w ogóle teraz jak stałam się poważnym przypadkiem to zasłużyłam na kartotekę pacjenta 😂 wcześniej to na każdej wizycie musiałam przypominać całą swoją historię od początku 😂 śmiałam się z mężem, że awansowałam , bo co teraz człowiekowi pozostaje innego niz się choć trochę pośmiać 🙂
 
Letrox nie ma laktozy, tym się różni :) Co do stosowania do końca życia, to zależy. U kobiet po menopauzie trochę się to wszystko zmienia i często wyższe TSH nie jest w ogóle przez nie odczuwane. Dlatego lekarze rezygnują często ze stosowania leków - bo teoretycznie jest to leczenie objawowe. Więc zawsze jest szansa, że kiedyś się odstawi :) Ja nie mam żadnych skutków ubocznych stosowania euthyroxu, więc w sumie mi to nie przeszkadza :D
Euthyrox tez juz nie posiada laktozy☺️Euthyrox chyba nie powoduje skutków ubocznych , biorę duże dawki większość swojego zycia i jedyne co robi to poprawia samopoczucie ( cofa objawy niedoczynnosci )😉
 
reklama
Do góry