reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej. My też zaczęliśmy starania, na razie bez spiny. Mierze tylko temperaturę, ale robię to już długo, więc tak się przyzwyczaiłam, że nawet nie myślę o tym. Teraz mam drugi cykl staran, w poprzednim przed okresem wyszedł cień cienia, ale 2 dni po terminie przylazła @. Mam niedoczynność tarczycy i hashi. Ostatnie tsh miesiac temu to 3.17, zwiększyłam dawkę euthyroxu. Czy któraś z Was ma niedoczynnosc? Przy jakim tsh jest łatwiej zajść w ciążę i ja donosić?
 
Aj nie myślałam, że dotrę do II połowy i nowego wątku 2020 🤦‍♀️🤦‍♀️🙊
Witam się jako staraczka półroczna, cykle 26 dni, 2 cykle bez ingerencji, spontany, tylko podstawowe morfo na własną rękę zrobiłam żeby posprawdzac, czy nie mam niedoborów, potem kontrola u gina i podejrzenie cyklów bezowulacyjnych 😔 ovarin i kontrola proga w 3 cyklu starań i dooopa faktycznie brak owu... Do tego euthyrox bo tsh zbyt wysokie jak dla staraczki. W obrazie usg brak płynu, pęcherzyk nie pęka. Dupek już 3 cykle od 15 do 25dc i ten ovarin 4 cykle. Na własną rękę Wiesiołek od 1 do 10dc i ziółka ojca sroki.
Zastanawiam się czy same jajniki ruszą i popracują, sprawdzę 15 lipca progesteron czy owu była i do kontroli mam się zapisać 🤷‍♀️

@magnolia1505 mi gin powiedział, że tsh nie powinno być przy staraniach powyżej 1,5
 
Ja ostatnio robiłam badania ale takie ogólne krew, mocz i tarczyca. Jezeli za tydzień dostanę @ to chyba zacznę sobie robić testy owulacyjne. A jak to nie pomoże to pójdę z mężem na badania :)
 
reklama
Każdej niepewnej co do cykli koleżance ostatnio polecam badać progesteron między 20-23 dc, przynajmniej upewni się, że ma owulacje 🙂 a jak nie ma, to przynajmniej wie, że musi działać 😉 jakby mi to podpowiedział ktoś od razu, to bym szybciej wylądowała u gina 👍
 
Do góry