reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej,można dołączyć?🙂 Jestem na forum od dawna. Mam 3letnią córkę teraz od maja oficjalnie staramy się o rodzeństwo dla niej. Po urodzeniu cykle z regularnych książkowych 28dniowych,wydluzyly się do 31-34dni. Testy owu nic nie zupełnie nie pokazują, niby dni płodne mam dokuczliwy ból piersi i jest on obezny do pojawienia się okresu. I oczywiście niespodzianka ostatni spóźnił mi się 10 dni... nauczona wcześniejszymi staraniami nie przywiazywalam wagi do objawów,doszedł kolejny ktory u mnie zawsze zwiastowal ciążę-drzemka w dzień. Nigdy w życiu nawet przy noworodku nie miałam drzemki. Oczywiście w dniu spodziewanej miesiaczki padlam na pysk. Balonik w brzuchu... jak zawsze okazało się że są to piękne objawy absolutnie niczego.. Strasznie się ostatnim cyklem podlamalam bo weszliśmy w starania pełni nadziei i werwy,że przecież ludzie zachodzą od tak,a skoro nam się udało mimo 2 poronien to i teraz się uda. Ostatni cykl podcial mi skrzydła konkretnie,bo pewniki przy moim stepcytyzmie okazały się niczym i historia zaczyna się od nowa. Przy corce pomocne okazały się testy owu. Postaram się nadrobić wątek i poznać wasze historie i przepraszam jeśli zapytam o coś co pisalyscie juz setki razy 🙂 mocne kciuki za wszystkie!
 
Ja wprawdzie nie pracuje bo wychowuje synka 2.5 latka ale mam nadzieję ze od wrzesnia moj synek pojdzie do przedszkola (w przedszkolu okolo 15 dzieci) chcialabym zeby pobawil sie z dziećmi, a ja sobie w tym czasie moge zajsc w ciaze 🤣😁
No tak idealny czas.Ja też dlatego próbowałam teraz bo u mnie różnie kombinują w pracy.
 
Czulyscie cos konkretnego dziewczyny ktore maja juz pozytywny wynik testu, ze to jest ten miesiac? :) jakies przeczucia, inne objawy jak zazwyczaj?
W sumie ja w kazdej ciazy wiedziałam w 1 mialam ogromne skutki juz wiedziałam ze jestem, w drugiej okropny bol kosci a w 3 od owulacji bol kregoslupa z tylu 😁 w kazdej ciąży snil mi sie tez specyficzny sen :D
A teraz od samej owulacji kuje mnie macica raz mocniej raz slabiej i to wcale nie przypomina boli okresowych moze cos z tego bedzie :)
Ja w każdej takie dziwne kłucie raz jedna strona raz druga podbrzusza. Dziwne że to się poprostu wie😆wczoraj z koleżanką na ten temat rozmawiałam i to samo mówiła że lekarz do niej że nic nie widać a ona i tak wiedziała. I przy następnej wizycie wszystko było ok 😊
 
Jeśli o testach owu mowa, to NIE POLECAM testów one step, wogole nie wychodzą pozytywne można sobie czekać na owu
IMG_20200715_145103.jpg
IMG_20200714_145811.jpg
kasetowy nawet spoko wyszedl
IMG_20200714_145818.jpg
no i u mnie pozytywne testy owu się nie utrzymuja tak długo jak niektórym dziewczynom, zdjęcie z dzisiaj
IMG_20200715_144907.jpg
 
Hej,można dołączyć?🙂 Jestem na forum od dawna. Mam 3letnią córkę teraz od maja oficjalnie staramy się o rodzeństwo dla niej. Po urodzeniu cykle z regularnych książkowych 28dniowych,wydluzyly się do 31-34dni. Testy owu nic nie zupełnie nie pokazują, niby dni płodne mam dokuczliwy ból piersi i jest on obezny do pojawienia się okresu. I oczywiście niespodzianka ostatni spóźnił mi się 10 dni... nauczona wcześniejszymi staraniami nie przywiazywalam wagi do objawów,doszedł kolejny ktory u mnie zawsze zwiastowal ciążę-drzemka w dzień. Nigdy w życiu nawet przy noworodku nie miałam drzemki. Oczywiście w dniu spodziewanej miesiaczki padlam na pysk. Balonik w brzuchu... jak zawsze okazało się że są to piękne objawy absolutnie niczego.. Strasznie się ostatnim cyklem podlamalam bo weszliśmy w starania pełni nadziei i werwy,że przecież ludzie zachodzą od tak,a skoro nam się udało mimo 2 poronien to i teraz się uda. Ostatni cykl podcial mi skrzydła konkretnie,bo pewniki przy moim stepcytyzmie okazały się niczym i historia zaczyna się od nowa. Przy corce pomocne okazały się testy owu. Postaram się nadrobić wątek i poznać wasze historie i przepraszam jeśli zapytam o coś co pisalyscie juz setki razy 🙂 mocne kciuki za wszystkie!
Też trzymam kciuki. W tamtym cyklu miałam to samo też nawet wymiotowalam dwa razy i mój się cieszył a tu @ przyszła spóźniona ale miałam naprawdę myśli takie że szok.😆
 
Czulyscie cos konkretnego dziewczyny ktore maja juz pozytywny wynik testu, ze to jest ten miesiac? :) jakies przeczucia, inne objawy jak zazwyczaj?
W sumie ja w kazdej ciazy wiedziałam w 1 mialam ogromne skutki juz wiedziałam ze jestem, w drugiej okropny bol kosci a w 3 od owulacji bol kregoslupa z tylu 😁 w kazdej ciąży snil mi sie tez specyficzny sen :D
A teraz od samej owulacji kuje mnie macica raz mocniej raz slabiej i to wcale nie przypomina boli okresowych moze cos z tego bedzie :)
Tak naprawdę w ogole nie czułam, że to ten miesiąc... moze miałam inny pms bo zawsze tak 7-10 dni przed okresem juz chodziłam wkurzona a 3 dni przed mi przechodziło a teraz na odwrót. 3 dni przed spodziewana miesiaczka myślałam, że mnie mój mąż wykonczy 😁 jedyne co sie odezwało tak naprawdę to uraz kosci ogonowej sprzed 12 lat! W wieku 20 lat złamałam obcas schodzac po schodach i tak sobie obilam konsc ogonowa, ze tydzien nie mogłam spać na plecach... zagoiło sie i nigdy więcej nie odezwało. A teraz zaczelo mnie pobolewac. Ale nawet nie powiązałam tego z ciaza ;)
 
reklama
Hej, pisałam ostatnio, że miałam pozytywny test owu w 14 dc zamiast w 17 dc (pierwszy cykl z niepokalankiem i metforminą). Byłam dzisiaj u gina (17 dc) i powiedziała, że była owulacja!!! Ale się cieszę 😁 Jedyne co, to po odstawieniu tabletek anty zaczęłam mieć zawsze 1-2 dni plamienie przed @, a wcześniej nigdy plamienia w życiu nie miałam. I to może być polip w macicy 🙁 Mam przyjść do 10 dnia cyklu, kiedy endometrium jest jeszcze cienkie i byłoby go ewentualnie widać. Czy któraś w Was miała taki problem? Mam jednak nadzieję, że nie będzie już nowego cyklu ;)😁
 
Do góry