reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

hej dziewczyny przyłącze się do was :)
staramy się z mężem o 3 maleństwo. o 1 syna 2 lata się staraliśmy, a o 2 syna 1,5 roku.
Miałam idealne cykle co 28. W kwietniu mój cykl trwał 53 dni (miałam dużo stresu) 😒 A teraz mam 33dc . Wczoraj robiłam test i 1 kreska . Wiecie może czemu mi mogło tak się wszystko przestawić? to może być wina tego ostatniego cyklu? jak nie dostanę okresu do końca tygodnia to chce się zapisać do ginekologa .
 
reklama
Wiem że lepiej się nie nastawiać ale ja jestem pełna nadziei :) tzn tak duży prog to nie przypadek, w ogóle im większy tym lepiej. Ja zwykle miałam ok 20 a i tak biorę duphaston. A u mnie dzisiaj jak ręką odjął, żadnych objawów [emoji849]
Duphaston nie jest wykrywalny w badaniach bo to hormon syntetyczny, tak więc prog około 20 to Twój „własny” prog :)
 
hej dziewczyny przyłącze się do was :)
staramy się z mężem o 3 maleństwo. o 1 syna 2 lata się staraliśmy, a o 2 syna 1,5 roku.
Miałam idealne cykle co 28. W kwietniu mój cykl trwał 53 dni (miałam dużo stresu) 😒 A teraz mam 33dc . Wczoraj robiłam test i 1 kreska . Wiecie może czemu mi mogło tak się wszystko przestawić? to może być wina tego ostatniego cyklu? jak nie dostanę okresu do końca tygodnia to chce się zapisać do ginekologa .
Witaj :)
Cykle wydłużają się zazwyczaj ze względu na stres, przyjmowane leki lub PCO. Przyjmujesz jakieś leki? Miałaś robione badanie przepływów tętnic macicy?
 
Mi sie dziś śniło ze byłam w ciąży z pięć testów różnych zrobiłam i mężowi pokazywałam. Jak się obudziłam byłam tak zawiedziona [emoji20][emoji52] na dodatek stale myśle ze sny tłumaczy się na odwrót i nici w tym cyklu a byłam pozytywnie nastawiona jakoś. Eh.
 
Ja tak wczoraj miałam, plecy przestały boleć i jajniki, dzisiaj też, ale piersi strasznie bolą, wiem że głupia jestem, bo nie powinno się tak szybko robić hcg, ale wczoraj jak badałam proga zapytałam Pani w labo czy hcg wyjdzie, zapytała o dc, to powiedziałam że 26,no i mi powiedziała, że jak najbardziej już powinien być wzrost, no i zrobiłam, ale zapomniałam jej powiedzieć że cykle mam 31 dniowe a ten to powinien być 33 dni, tam jest już interpretacja od 1 tygodnia, czyli 3 tygodnie od ostatniej miesiączki i teraz niewiem co myśleć, czy to mogłoby wzrosnąć czy już nie. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam co to beta, wiem, wiem, stara a glupia...
Wszystko zależy od tego kiedy jajeczko się zagnieżdzi... A do implantacji dochodzi między 6-12dpo. Robiłaś badanie rano a może jeszcze nie doszło do implantacji więc beta mała
 
reklama
Wszystko zależy od tego kiedy jajeczko się zagnieżdzi... A do implantacji dochodzi między 6-12dpo. Robiłaś badanie rano a może jeszcze nie doszło do implantacji więc beta mała
Czekam narazie spokojnie, ważne że progesteron ładny, pociesza mnie choć trochę że wynik hcg jest większy niż 0,5 a nie jak czasem dziewczyny miały 0,1. Badanie robiłam rano. Kurcze jakoś nie boję się tego, że mogę dostać @ a raczej tego, że to już 13 cykl, boję się badań, że coś jest nie tak, jakaś choroba czy cos😔
 
Do góry