reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Z tą szyjką to u mnie w tym cyklu jest tak, że po owu była nisko i twarda, a wczoraj macam a ona wyżej i bardziej miękka i mówię, może coś zaskoczyło? Ale zrobiłam rano test i bielszy nie będzie 😅
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w 5+2, mam pytanie czy tez macie, miałyście tak, ze raz bola was piersi, a raz całkowicie nic? 🤔Rano wstaje i nie bola, później się rozkręci i są wrażliwe.. Zrobiło mi się tez zimno na ustach( opryszczka) jak sobie z tym w czasie ciąży radzilyscie? bo chyba branie hevirau w tabletkach odpada :/:(:mad:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, kilka dni temu pisałam już, że świruję w tym cyklu i robię od kilku dni codziennie testy nawet jeśli nadal jest przed @. Dzisiaj testowałam nowe testy z allegro, teoretycznie jutro @, a test wygląda tak:
Pytanie czy to fabryczna, czy mózg mnie oszukuje.

Widzicie coś?
 

Załączniki

  • 20200726_065158.jpg
    20200726_065158.jpg
    512,2 KB · Wyświetleń: 124
Hej dziewczyny jestem w 5+2, mam pytanie czy tez macie, miałyście tak, ze raz bola was piersi, a raz całkowicie nic? 🤔Rano wstaje i nie bola, później się rozkręci i są wrażliwe.. Zrobiło mi się tez zimno na ustach( opryszczka) jak sobie z tym w czasie ciąży radzilyscie? bo chyba branie hevirau w tabletkach odpada :/:(:mad:
Z tą opryszczka to bym do gina dzwoniła, bo moja szwagierka teraz nie dawno miała a jest w 4 miesiącu ciąży i gin kazała jej od razu po leki przyjechać do siebie na wizytę.
 
Czytałam na mamagineklog i pisała, ze „Podsumowując - opryszczka na twarzy, kolejna w życiu, nie ma szkodliwości na wasze dzieciątko w brzuchu. Tyle w temacie.


I tak w tym tygodniu wybieram się na pierwsza wizytę do lekarza. A ja średnio opryszczkę mam z 5 razy do roku 😖 na szczęście jest mała.
 
reklama
Do góry