reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A takie kłucia w jajniku z którego była owulacja są normalne w ciąży? Nie musi oznaczać pozamacicznej?
Przepraszam, że tak świruję, ale wolałabym już zobaczyć jedną kreskę niż cieszyć się dwoma żeby potem znów dostać kubeł zimnej wody i to okrutne poczucie straty.
Moja siostra jest w 6 miesiącu ciąży i mówiła, że nawet do 2 miesiąca ją jajniki bolały. Dlatego ja byłam pewna , że udało mi się tym razem , że ten jajnik tak mnie bolał. Z jej dzidzią jest wszystko ok :) Rośnie zdrowo :) Nie martw sie na zapas!
 
reklama
Tylko właśnie ja czuję tylko jeden, ten lewy :/

Zdrówka dla siostry i dzidzi😘
Niedługo nasza kolej :)
Ona też na początku czuła 1 jajnik ten z którego była owulacja , a później na zmiane ją bolały no i dochodził ból jak na @ bo nie planowała 3 dziecka i ciągle myślała, że dostanie za chwilę @ 😁
Dziękuję w jej imieniu😘
Mam nadzieję, że niedługo 😁
 
No proszę już nowa grupa🤗 kobietki tak ogólnie chce zajsc w przyszłym roku na wiosnę w ciaze:) generalnie mam pcos i lekarka mi mówiła na wczorajszej wizycie abym przestała brać duphaston, bo to sztuczny okres I mi nie pomoże jest to zbędne dopiero na wiosnę jak będę się starać mam przyjść na symulacje. Ale tutaj parę dziewczyn też ma pcos i pierw regulują cykle A ja bez duphastpnu nie mam okresu w ogóle. Nie wiem co o tym myśleć czy ta symulacja faktycznie mi pomoże od razu bo mi mówiła że max 2 cykle I będę w ciąży 🤔
Ja tez mam PCOS i tez myślałam ze stymulacja plus zastrzyki na pęknięcie i ciąża musi być a tu nie ma:/ nawet po podwójnej dawce mi nie pękały pecherzyki a jak pękały to tez nic z tego. To jest bardziej skomplikowane niż się wydaje.
Trzymam kciuki żeby u ciebie udało się od razu. Ja skończyłam na laparo i zabiegu i teraz jestem pierwszy cykl po. Właśnie dziś mam płodny śluz i będziemy z mężem wieczorem działać ^^ Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
No właśnie dzisiaj mam brązowe plamienie
A wczoraj chyba spanikowałam to też nie było krwawienie tylko plamienie 🤔
Jeszcze nie wszystko stracone. Dziewczyny czasem maja nawet skąpe okresy a są w ciąży wiec bez paniki. Najlepiej zbadać betę i sprawdzic przyrost :) ja przy biochemicznej byłam zalewana krwią dosłownie i to nie jeden czy dwa dni ale conajmniej 4 albo 5. Plus skurcze i inne atrakcje.
 
Ja najpierw wyspałam trochę proszku i na to siusiu i zaczęło od razu się pienic [emoji23]
Choć ja nie wiem w co wierzyć 3 testy pozytywne A 3 negatywne wszystkie o tej samej czułości. Więc czy się sprawdza nie mam pojęcia okaże się za około 2- 5 dni
Jak to się robi ? Najpierw siusiu do naczynia i wsypuję się proszek? Czy najpierw proszek i wlewa się siuski?
 
Ja najpierw wyspałam trochę proszku i na to siusiu i zaczęło od razu się pienic [emoji23]
Choć ja nie wiem w co wierzyć 3 testy pozytywne A 3 negatywne wszystkie o tej samej czułości. Więc czy się sprawdza nie mam pojęcia okaże się za około 2- 5 dni
Ja też tak miałam z tym że 2 testy negatywne i 3 testy pozytywne. Okazało się że te 2 testy zrobiłam za wcześnie bo ciąża aż o 4tyg młodsza i skończyło się tak jak się skończyło. A te 3 pozytywne były te same czy innej firmy a tej samej czułości?
 
Cześć i czołem!
Co nowego dziewczyny? U mnie dziś 15 dc czuje jajnik lewy tak delikatnie, całe szczęście nie boli jak osttanio, produkcja pełną parą 😁😁

Mój mąż wymyślił, że zrobimy chrzciny na ślubie i będzie z głowy więc mówię do niego, że najpierw muszę zajść w ciążę, potem urodzić i dopiero planować, a on mówi, noo dobra, dobra, po prostu już mam plan, 🤣🤣 tak mi się z niego śmiać chciało wczoraj 😁😁
 
reklama
Do góry