reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dostałaś zastrzyk przy takim dużym pęcherzyku? Moj nie przepisuje jak jest już 25mm nawet... Generalnie to każdy pęcherzyk nie pęknięty, powyżej 25 mm przestaje być pęcherzykiem, tylko jest właśnie torbielą 🤔 bynajmniej mi to tak ostatnio pojaśnil.
Ciekawe jak to u ciebie się rozwiąże, dawaj znać, bo może zmienie swojego gina 🙄

A ja melduje dziś 4dc, kazał mi przyjść w 8dc, ale najwcześniej termin mogłam dostać na 10dc jak dzwoniłam się umówić zaraz jak zaczęłam @ i nie wiem co robić 🤷‍♀️
Generalnie już nie wierzę, że sie uda po zastrzyku, raczej czekam na skietowanie na laparo... Jeszcze ostatnio wyczytałam, że potwierdzić endometriozie można robiąc marker raka jajnika ca125 i co? I ja pobiegłam go zrobić i ryczałam potem 3 dni... Bo norma to d
0-35 a ha miałam 81...😕 Jestem przerażona

Wczoraj zrobiłam estradiol i prolaktyne - są w normach.. Nie wiem co mam o sobie myśleć
Mnie kiedyś ten marker wyszedł podwyższony przy torbieli. Ale już nie pamiętam o ile.. Endometriozy nie stwierdzili przy zabiegu. Też czytałam że robi się go na endometrioze, że podwyższony może ale nie musi jej oznczac, że podwyższony miernie potrafi być podczas @, gdy są jakieś stany zapalne. No ale czytac to sobie możemy.... Na pewno powiedz lekarzowi i napisz co powiedział.
 
Do kogo chodzisz do Gina kochana ?

Byłam wczoraj pierwszy raz prywatnie u Szymańskiego, póki co odniosłam bardzo dobre wrażenie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przepisał mi metformine i letrozol oraz mam tez brać miovelie. Zalecił tez drożność jajowodów, mam zrobić badania amh tsh i testosteron no i badanie nasienia dla chłopa. Wizyta dopiero w 13dc na monitoring i powiedział również że ten cykl jest stracony bo bezowulacyjny i ze mam nie używać testów owu 🙄
 
Ja biorę od poniedziałku metformine. Narazie tylko pół tabletki. Biegunkę miałam dwa razy. Ogólnie kiepskie samopoczucie na twarzy mam horror pryszczowy. I opryszczka więc osłabiony organizm. Odstawiłam słodkie i produkty z wysokim indeksem glikemicznym. 31 sierpnia idę do lekarza po dietę [emoji4]

P. S. Waże 75 kg przy wzroście 165

O matko, ja mam 2x1 tabletkę.. dzisiaj zaczynam 😳 powiedział ze mam się zważyć przed i kontrolować.. oraz ze możliwe ze będą biegunki a jak już nie dam rady to mam przestać brać 😬
 
Ja zaszłam w pierwszym cyklu na mecie i letrozolu, ale poroniłam. Teraz biorę letrozol pierwszy cykl po poronieniu a mete od maja po poronieniu ale szczerze to ja nie czuje żadnej różnicy na metforminie czy bez. Cukier mi rano skacze w zależności jak jem wieczorami.

A przepisał Ci je ze względu na brak owulacji, problemy z zajściem tak? To nadzieja, że może coś się i u mnie poprawić po roku bezowocnych starań... 😪
 
reklama
Dziewczyny odstawiłyście alkohol od czasu starania? Nie mówię o sporadycznym drinku. Ja np lubię wypić sobie drinka wtedy kiedy mogę. Jak to jest u was? 😉
Ja przez pierwsze pół roku nie wzięłam nawet łyka do ust...później zdarzyło mi się w trakcie okresu 🙊 ale całkiem uczciwie teraz staram się nie popadać w paranoję...jak mam ochotę na drinka to go piję ale jednego i słabego ☺️ jak się pilnowałam non stop to ciągle czułam dziwna presję i np. Wkurzalam się, że i tak przecież nie zachodzę w ciążę .... A teraz żyje na luzie ale wcinam wiesiołka, ananaski, robię badania i myślę co jem i co piję
 
Do góry