reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi wiec spróbuje ponownie: mam cykle 27 dni, ostatni cykl trwał wyjątkowo 35 dni. W tym miesiącu zrobiłam sobie badania w 22 dniu cyklu i wyszły mi następujące wyniki: prolaktyna 18,5 ng/ml, progesteron 0,44 ng/ml. Czy jest szansa, ze wynik progesteronu wyszedł tak niski, bo owulacja się przesunęła? Pytanie do dziewczyn, które maja problemy z owulacja i progesteronem - jakie leki przyjmujecie i jak szybko udało Wam się wyregulować wyniki i przywrócić owulacje? Pozdrawiam
 
Ja mojemu też to daje a podobno najlepszy jest profertil. Z diety to sok pomidorowy z czarnuszka, grejpfruty, siemię lniane w zasadzie to samo co dla kobiet 😉 na pewno do wszystkiego trzeba czasu coś kojarzę, że po profertilu i diecie na którymś wątku dziewczyna pisała o postępie z 1 na 5% prawidłowych ale to chyba przez pół roku albo dłużej nie pamiętam dokładnie.
To lecę dzisiaj po grejpfruty 😂 planuje walczyć właśnie z dieta ale nie za bardzo to wychodzi ale małymi krokami może uda mi się coś tam nam zmienić.
Skoro zaczął brać fertillman to chyba nie warto teraz zmieniać na profertil?
 
Hej dziewczyny, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi wiec spróbuje ponownie: mam cykle 27 dni, ostatni cykl trwał wyjątkowo 35 dni. W tym miesiącu zrobiłam sobie badania w 22 dniu cyklu i wyszły mi następujące wyniki: prolaktyna 18,5 ng/ml, progesteron 0,44 ng/ml. Czy jest szansa, ze wynik progesteronu wyszedł tak niski, bo owulacja się przesunęła? Pytanie do dziewczyn, które maja problemy z owulacja i progesteronem - jakie leki przyjmujecie i jak szybko udało Wam się wyregulować wyniki i przywrócić owulacje? Pozdrawiam
Progesteron powinno się zrobić min 7 dni po owu, robiłaś testy owu lub jesteś po monitoringu? Skoro ostatni cykl trwał 35 dni to owu wystąpiła w 21 dc. Więc jeśli tym razem też tak było oczywiście owu mogła dopiero być 😊
 
Hej dziewczyny, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi wiec spróbuje ponownie: mam cykle 27 dni, ostatni cykl trwał wyjątkowo 35 dni. W tym miesiącu zrobiłam sobie badania w 22 dniu cyklu i wyszły mi następujące wyniki: prolaktyna 18,5 ng/ml, progesteron 0,44 ng/ml. Czy jest szansa, ze wynik progesteronu wyszedł tak niski, bo owulacja się przesunęła? Pytanie do dziewczyn, które maja problemy z owulacja i progesteronem - jakie leki przyjmujecie i jak szybko udało Wam się wyregulować wyniki i przywrócić owulacje? Pozdrawiam
Hej, ja co prawda miałam wyższy prog bo 3 cykle temu 9,8, 2 cykle temu 3,2 a teraz 5, od 14dc biorę duphaston przez 10 dni 2x1,bo mi nie pękają pęcherzyki i robią się torbiele, a progesteron jest po to by pomóc im się wchłaniać... Nie dochodzi u mnie do owu, poprzedni cykl z zastrzykiem ovitrelle a teraz właśnie czekam na wizytę i czuję wiszący wyrok nade mną, mega pesymistycznie dziś do wszystkiego podchodzę.
Dodatkowo biorę 2x1 ovarin, Wiesiołek do 10dc, euthyrox 25 1x1 i to tyle 🤷‍♀️
Musisz wybrać się na monitoring, zobaczyć co się dzieje z twoimi pęcherzykami.
 
Mi dziś wg kalendarzyka owulacja przypada .
Pewnie się doszukuję ale bolą mnie jajniki i przed chwilą miałam takie mocne ukłucie.
Chociaż wczoraj znalazłam jeden test owu i wyszedl blady . Oby wszystko wróciło do normy i się udało [emoji120][emoji120]
 
Progesteron powinno się zrobić min 7 dni po owu, robiłaś testy owu lub jesteś po monitoringu? Skoro ostatni cykl trwał 35 dni to owu wystąpiła w 21 dc. Więc jeśli tym razem też tak było oczywiście owu mogła dopiero być 😊
Nie robiłam testów ani nie byłam na monitoringu, lekarz kazał mi zrobić badanie w tym dniu. Chyba będę musiała się umówić na monitoring, żeby zobaczyć jak to wszystko u mnie przebiega.
 
reklama
Hej, ja co prawda miałam wyższy prog bo 3 cykle temu 9,8, 2 cykle temu 3,2 a teraz 5, od 14dc biorę duphaston przez 10 dni 2x1,bo mi nie pękają pęcherzyki i robią się torbiele, a progesteron jest po to by pomóc im się wchłaniać... Nie dochodzi u mnie do owu, poprzedni cykl z zastrzykiem ovitrelle a teraz właśnie czekam na wizytę i czuję wiszący wyrok nade mną, mega pesymistycznie dziś do wszystkiego podchodzę.
Dodatkowo biorę 2x1 ovarin, Wiesiołek do 10dc, euthyrox 25 1x1 i to tyle 🤷‍♀️
Musisz wybrać się na monitoring, zobaczyć co się dzieje z twoimi pęcherzykami.
Wlasnie myśle, ze bez monitoringu się nie obędzie.
Mam nadzieje, ze pesymizm zniknie i będą same powody do radości, trzymam kciuki.
 
Do góry