reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dokladnie tak, moja znajoma kiedy planowala dziecko, to po cyklu staran szla na bete np dzien przed spodziewana miesiaczka, testow wcale nie robiła i to chyba lepsze wyjscie, jak juz sie chce sprawdzic przed.
Do tego ile bylo przypadkow, ze krecha wyszla a ciazy brak...badanie krwi jednak jest najpewniejsze.
Nie na co się spieszyc popieram. Kiedyś się nakrecałam a później człowiek rozczarowany.
W lutym zrobilam test 5 dni po @ wyszedł cień cienia. 2 dni później poszłam na bete która wynosiła 90.. Radość była na 3 dni bo straciłam.
 
reklama
A gdybym wstrzymała się jeszcze te kilka dni pomyślałabym że przyszła @.. A już człowiek podłamany, bo po kilku miesiącach coś się pojawiło i zniknęło. Chociaż dało mi to dużo nadziei i motywacji, że w końcu się coś zadziało i jakoś teraz bardziej wierzę w to że się uda :D
Nie na co się spieszyc popieram. Kiedyś się nakrecałam a później człowiek rozczarowany.
W lutym zrobilam test 5 dni po @ wyszedł cień cienia. 2 dni później poszłam na bete która wynosiła 90.. Radość była na 3 dni bo straciłam.
 
Powiem wam, że pregnyl czy tam ovitrelle jest skutecznym zniechęcaczem testowania 😁 na ulotce pisze, że się może utrzymywać hcg we krwi do 14 dni, więc nie ma sensu robić sikacza 😅😅
Ale ja w zeszłym cyklu zrobiłem po zastrzyku specjalnie, żeby zobaczyć jak wyglądają 2 kreski 😅🤣🤣 i tak trzymałam w ręce i patrzyłam kilka minut 🤦‍♀️ chciałam przyciągnąć te 2 krechy do siebie hehe
 
Powiem wam, że pregnyl czy tam ovitrelle jest skutecznym zniechęcaczem testowania 😁 na ulotce pisze, że się może utrzymywać hcg we krwi do 14 dni, więc nie ma sensu robić sikacza 😅😅
Ale ja w zeszłym cyklu zrobiłem po zastrzyku specjalnie, żeby zobaczyć jak wyglądają 2 kreski 😅🤣🤣 i tak trzymałam w ręce i patrzyłam kilka minut 🤦‍♀️ chciałam przyciągnąć te 2 krechy do siebie hehe
Ja dzisiaj trzymam ten biały test w ręce i modlę się nad nim, żeby w końcu się pojawiły te kreski, a tu nagle wyskakuje drugi raz kreska różowego barwnika i bardzo wolno przechodzi po całym teście, nieco dluzej zatrzymujac sie na tej wlasciwej kresce.Myślałam, że dostanę zawału. Zawał mi przeszedł jak ten barwnik jeszcze raz przeszedł po teście. Wiedziałam już, że zalany.
 
Dzieeczyny a propo testowania u mnie przy 30 dniowych cyklach w 28dc biel testy z allegro najtansze czulosc 25. Wiec stwierdzilam ok za 3 dni okres zobaczymy okres nie przyszedl w 31 dniu cyklu jakosciowo lepsze testy i czulosc 10. Dwie grube krechy niemal ze odrazu. U mnie z ciepliwoscia tez jest kiepsko ale lepiej po terminie przynajmniej nie bedzie rozczarowan. I avocado bardzo pomaga na uregulowanie hormonow!
 
Powiem wam, że pregnyl czy tam ovitrelle jest skutecznym zniechęcaczem testowania 😁 na ulotce pisze, że się może utrzymywać hcg we krwi do 14 dni, więc nie ma sensu robić sikacza 😅😅
Ale ja w zeszłym cyklu zrobiłem po zastrzyku specjalnie, żeby zobaczyć jak wyglądają 2 kreski 😅🤣🤣 i tak trzymałam w ręce i patrzyłam kilka minut 🤦‍♀️ chciałam przyciągnąć te 2 krechy do siebie hehe
Najgorsze jest szukanie choćby cienia 2 kreski 😵
 
A jeśli chodzi o robienie testów przed terminem- zanim poronilam też dzielnie czekałam do terminu @ i robiłam 1 test, Max 2 w cyklu. Po poronieniu niestety poprzestawialo mi się w głowie...Tak bardzo chcę, że nie umiem się powstrzymać przed nierobieniem. Poza tym nie traktuję tego jako rozczarowanie, bo wiem, że nawet jeśli teraz tych kresek nie ma, to mogą być za 3-4 dni albo i za tydzień i daje mi to jakaś nadzieję. Kiedyś też dziwiłam się dziewczynom, że testują kilka dni po owu, a teraz sama do nich należę xd niestety jestem na takim etapie, że żyję od testu do testu...wiem, że to złe, ale jeszcze nie umiem się do tego zdystansować. Dlatego ja nikogo nie oceniam- wiem, że każdy kto robi test nawet dużo wcześniej wie, że teoretycznie tak się robić nie powinno, ale wiem, że czekanie min 2 tyg. Po owu to duze wyzwanie. Poza tym wielu dziewczynom testy wychodzą wcześniej na kilka dni przed terminem @, więc czemu to nie być kilka dni wcześniej szczęśliwym , jeśli te kreski rzeczywiście się pojawia? :)
 
Cześć dziewczyny! Moze mnie pamiętacie bo miałam dostac medal za pierwsze 2 kreski na tym forum. Niestety... pisze wlasnie ze szpitalnego łóżka. Nastąpiło obumarcie zarodka i właśnie jestem w trakcie poronienia farmakologicznego. I teraz nie wiem... co dalej? To była moja pierwsza ciaza, mam 32 lata...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Moze mnie pamiętacie bo miałam dostac medal za pierwsze 2 kreski na tym forum. Niestety... pisze wlasnie ze szpitalnego łóżka. Nastąpiło obumarcie zarodka i właśnie jestem w trakcie poronienia farmakologicznego. I teraz nie wiem... co dalej? To była moja pierwsza ciaza, mam 32 lata...
Współczuję kochana
Teraz dobry lekar...
 
Do góry