reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny :-)

jestem w grupie starających się, w czerwcu od ginekolog dostałam luttagen 200 mg, zalecenie - brać od 15 dc. przez 10 dni. Lek miał wyregulować miesiączkę i pomóc w owulacji . po 1 cyklu brania tego leku @ była w 31 dniu a teraz w drugim cyklu jest 34 dc i nic, ani okresu ani ciąży a nadzieje były, a test ciążowy był robiony wczoraj i dziś.

Czy któraś miała z Was podobnie ? do gin nie mogę się dodzwonić.
 
Pewnie że za wcześnie! U mnie jest tak że testy białe a w dzień owulacji nagle pozytyw.
Uwaga głupie pytanie [emoji2356] 10dc na teście owu tylko jedna kreska tzn. że za wcześnie czy, że nie na szans na owu? Wybaczcie, ale słabo ogarniam temat testów [emoji12]
 
Ja jestem zalamana 😔
Leze pod dwoma kocami, goraczka 38,7 i jakby mi ktos szpilki wbijal w ciało 😭
Nie dam rady nic dzis zrobić, tak sie boje, ze omine tą owulacje 😶 zrobie test zaraz jeszcze jeden, mam nadzieje, ze kreska bedzie jeszcze ciemniejsza i owu bedzie jutro lub pojutrze....jutro musi byc lepiej, moj M kazal mi sie klasc z herbatą 😭
A ja jak na zlosc mokra taka, ze sie mnie pytał czy sie posikalam, bo az mialam ślad na spodenkach 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
No i się zesrało za przeproszeniem 😫😫😫 zaliczyłam dzisiaj jeszcze wizytę u hematologa, miesiąc temu zlecił mi mnóstwo badań pod kątem zakrzepicy i dzisiaj je analizowalismy. Pod tym kątem nie ma tragedii choć i tak włączy mi w ciąży heparyne. Ale generalnie kazał wstrzymać się 2-3 miesiące ze staraniami... Przepisał mi leki po których może w końcu zejdą mi obrzeki z nóg. Ale nie można ich stosować w ciąży więc z tego względu jesteśmy wstrzymani 🤨 no i jeszcze naciskał żebym unormowała tą tarczyce bo jednak takie wpadanie z niedoczynnosci w nadczynnosc też może skutkować ponownym poronieniem 😞
Ach wszystko byłoby spoko, jakoś bym przetrzymała te 3 miesiące ale z tyłu głowy mam to podejrzenie endometriozy i z każdą miesiączka będzie u mnie gorzej 😟 boje sie że przegapie teraz moment a później nie będziemy umieli zajść 😭 mam doła dziś 😔🥺
Też kilka tyg temu przez to przechodziłam i kazano nam wstrzymać się 3 msc że staraniami po zabiegu który mam w poniedziałek....
Będziemy razem się wspierać kochana. Najważniejsze, zadbać o siebie przed zajściem
 
Do góry