reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja słyszałam i spotkałam się z tym kilkanaście razy, że nie zapłodnienie jest w miesiącu urodzin, a poród [emoji3526] ja z maja więc mam nadzieję na majówki [emoji16][emoji16]
Ja z maja, mój z lutego, jedno zapłodnienie w lipcu, drugie w lutym, także mój miał to szczescie😉 może akurat u Ciebie odwrotnie i będziesz miała piękny prezent😊
 
reklama
Nie zaufałabym takiej położnej... Zresztą dużo położnych mówi głupoty , m.in, żeby noworodka dopajać wodą (miałam takie porady)
Moja polozna to mloda babka (nieco ponad 30 lat) ma magistra z poloznictwa i ginekologii wiec ufam ze to co robi i mowi jest prawda. Chodzialm tam do niej do szkoly rodzenia no i pracuje w szpitalu w ktorym tez pracuje moj lekarz... co do dopajania to duzo słyszałam od mamy babci tesciowej itp.... i zebym odrazu z kp przeszla na mm bo to wygodniejsze kazdy moze nakarmic dziecko sie nie przywiązuje... 😱
 
Ja z maja, mój z lutego, jedno zapłodnienie w lipcu, drugie w lutym, także mój miał to szczescie😉 może akurat u Ciebie odwrotnie i będziesz miała piękny prezent😊

Ja z października więc może jak nie ten cykl to kolejny? Zobaczymy. Mój z kwietnia i w swoje urodziny się dowiedział o ciąży (zapłodnienie w marcu) ;)
 
Moze coś w tym jest [emoji848]mąż urodził się w styczniu..w pierwszej ciąży zaszłam w styczniu i udało się za pierwszym razem [emoji848] a córka urodziła się w dniu urodzin mojego taty, więc same powiązania [emoji28][emoji12]
Ja z października więc może jak nie ten cykl to kolejny? Zobaczymy. Mój z kwietnia i w swoje urodziny się dowiedział o ciąży (zapłodnienie w marcu) ;)
 
Moze coś w tym jest [emoji848]mąż urodził się w styczniu..w pierwszej ciąży zaszłam w styczniu i udało się za pierwszym razem [emoji848] a córka urodziła się w dniu urodzin mojego taty, więc same powiązania [emoji28][emoji12]
Jakoś w to nie wierzę.
6 lat planowaliśmy na lipiec, bo oboje jesteśmy z lipca , ale udało nam się w pierwszym cyklu i dziecko urodziło się w czerwcu :-)
 
Moze coś w tym jest [emoji848]mąż urodził się w styczniu..w pierwszej ciąży zaszłam w styczniu i udało się za pierwszym razem [emoji848] a córka urodziła się w dniu urodzin mojego taty, więc same powiązania [emoji28][emoji12]

U mojego męża w rodzinie są dziwne przypadki. Mój mąż, jego chrzestna i kuzyn są z tego samego dnia, jego siostrzeniec (męża) jest z tego samego dnia co siostra babci. (babci siostrzeńca) 🤦‍♀️Jakbym teraz zaszła to w maju pewnie bym urodziła w urodziny teściowej🤦‍♀️
 
reklama
Do góry