reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
My staramy się dopiero drugi cykl. Nie wiem czy wiek ma tu znaczenie, ale mamy po 32 i 33 lata. Stan zdrowia bez zastrzeżeń, obserwacja śluzu wydaje mi się najbardziej miarodajna. W dniach śluzu płodnego zaczęliśmy starania, to w moim wypadku jest w 9,10 i 12 dc przy cyklad 26-27 dniowych. Zobaczymy czy coś z tego wyniknie. Kilka dni po owulacji czuję wyraźnie prawy jajnik, sporadyczne kłucie, jakby rozpierające ciepło, lekko bolesne piersi. Wiem, że nie ma się co nakręcać i do wszystkiego podchodzimy na luzie, ale byłoby pięknie 💪
 
Trzymam kciuki [emoji6][emoji3590] który masz dzień cyklu?

Ja dzisiaj po dwóch kawach a głowa to chce mi wybuchnąć..
My staramy się dopiero drugi cykl. Nie wiem czy wiek ma tu znaczenie, ale mamy po 32 i 33 lata. Stan zdrowia bez zastrzeżeń, obserwacja śluzu wydaje mi się najbardziej miarodajna. W dniach śluzu płodnego zaczęliśmy starania, to w moim wypadku jest w 9,10 i 12 dc przy cyklad 26-27 dniowych. Zobaczymy czy coś z tego wyniknie. Kilka dni po owulacji czuję wyraźnie prawy jajnik, sporadyczne kłucie, jakby rozpierające ciepło, lekko bolesne piersi. Wiem, że nie ma się co nakręcać i do wszystkiego podchodzimy na luzie, ale byłoby pięknie [emoji123]
 
Ja od kiedy córka zaczęła swoje pobudki o 6 rano dzień w dzień to kawa rano musi być inaczej ciężko mi funkcjonować. [emoji28]

Ale ja Wam zazdroszczę tych krótkich cyklów, u mnie przeważnie 30/31 dni a tak mi się dluzy i też dzisiaj 15dc
15 dc a okres planowany na 16.9[emoji848]ja ograniczyłam stanowczo kawę.
 
Ja od kiedy córka zaczęła swoje pobudki o 6 rano dzień w dzień to kawa rano musi być inaczej ciężko mi funkcjonować. [emoji28]

Ale ja Wam zazdroszczę tych krótkich cyklów, u mnie przeważnie 30/31 dni a tak mi się dluzy i też dzisiaj 15dc
Oj to długo, chyba nie umiałabym cierpliwie czekać :) A przy krótszych zawsze wiadomo, że za chwilę pojawi się nowa szansa.
Zastanawia mnie ten jajnik ale uwazam że na jakiekolwiek testy i tak jest za wcześnie. Powodzenia życzę !
 
Jeszcze 3 dni do @ i już zaczyna mnie coraz bardziej brzuch boleć [emoji34] Tylko czekam na plamienie. Pewnie w niedzielę się pojawi. Ehhh straciłam nadzieję [emoji853]
 
reklama
Do góry