reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Oj to długo, chyba nie umiałabym cierpliwie czekać :) A przy krótszych zawsze wiadomo, że za chwilę pojawi się nowa szansa.
Zastanawia mnie ten jajnik ale uwazam że na jakiekolwiek testy i tak jest za wcześnie. Powodzenia życzę !
A jesteś pewna że owulacja wystąpiła faktycznie kilka dni wcześniej? Ja mam śluz płodny ok 10 dni oczywiście się zmienia Ale jest go wtedy dużo.
Dwa miesiące temu byłam pewna że owu już była i kilka dni później myślałam że jajnik mnie kluje i jednak się udało. No niestety okazało się że to wtedy była owulacja jak kłuł jajnik.
Dlatego postawiłam na testy owu.
Oczywiście życzę żeby ten cykl był Wasz :)
 
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .
 
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .
A który masz dc ?
Ja byłam u lekarza w ok 30 dc miałam ciut powyżej 10 mm. Ale wiedziałam że w tym cyklu się nie udało.
 
A co to za badanie ? 🤦
Fiberoskopia.jpg
😊 horror. Głupia ja.
 
reklama
Do góry