reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja już byłam pewna, że poroniłam.
Zresztą lekarze i położne też tak myśleli i mieli totalnie "wyjebane" na moje krwawienie. W poczekalni czekaliśmy kilka godzin, a potem szybkie USG, dostałam luteinę i spier&$# do domu..
Ja w drugiej ciąży też byłam praktycznie pewna, że poronilam. Takiej wielkości skrzepow nigdy nie miałam ;/ a krwi nie dużo, ale taka żywa. W szpitalu oczywiscie zanim przyszła lekarka i niemile baby z recepcji mnie przyjęły to też masakra. Ale serduszko bilo i miła lekarka mnie zostawila dwa dni na badania i podtrzymanie.
 
reklama
No i się zaczęło plamienie.. a właśnie , kiedyś pisalyscie ze takie plamienia przed @ mogą świadczyć o niskim progesteronie? Pamietam ze kiedyś jak miałam @ to była od razu krew, a teraz od jakiegoś czasu plamienia
Moze swiadczyc o niskim progu a ile cykli tak plamisz? U mnie plamienie (jestem kp) trwa juz 18 dni.... ciekawe co na to moj lekarz po usg w wtorek.... na 99% to niski progesteron
 
Trafiłam na lekarza który na dzien dobry powiedział „ zrobimy usg i zobaczymy czy płód żyje „ brak słów...
Mnie akurat takie słowa lekarza nie oburzają i ja nic akurat w nich złego nie widzę. Chyba, że były takim tonem na odczepnego wypowiedziane. Sama taka mówiłam nieraz do ginekologa. Ale każdy inaczej reaguje na różne wypowiedzi.
 
Po cytologii jak najbardziej możliwe plamienie.
Cześć dziewczyny... czy miałyście plamienie implantacyjne ?? Powinnam dostać miesiączkę a mam jakieś dziwne brązowe coś, czy nawet rdzawe. ale czuje się rewelacyjnie i nie mam innych objawów. A może jest to krwawienie po badaniu usg u lekarza ?? jest to możliwe ?? hmm albo tak myślę sobie jeszcze, że może przez cytologię, bo miałam pobieraną 2 dni temu, przy okazji tego usg... a może mi hormony się spierniczyły...
 
Przecież miałaś pozytywny test to dlaczego się nie nastawiać???
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .
 
reklama
Dziewczyny ja znowu mam problem. Od wczoraj jak jest dłuższa przerwa z jedzeniem to mam mdłości. Mimo że nie jestem głodna to muszę coś zjeść żeby mi przeszło. Ma tak któraś.? [emoji848] Dodam że mam tak pierwszy raz.
 
Do góry