reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja jestem stara a głupia. Tak mnie bolał brzuch, ze dziś rano 10 dpo zrobiłam test o czułości 50 😅 Bo innych tu nie ma... nie z pierwszego moczu ale coś tam chyba przebija. Pewnie to moja wyobraźnia albo resztki pregnylu... dlatego teraz czekam cierpliwie do piątku na @ i zobaczymy. Nie nastawiam się bo nie wstrzelilismy się w owulacje ale jakaś marna szansa zawsze jest. Na zdjęciu nie wychodzi dobrze wiec jak w piątek coś będzie to dam znać :)
 
reklama
06C6FFBC-E095-4FF1-97A5-9233BDBCAEFE.jpeg
 
Kto wie, nadzieja zawsze jest [emoji6]Chciałabym, żeby się udało, ale wtedy miałabym termin na czerwiec, a w czerwcu urodziłoby się nasze pierwsze dziecko, więc trochę mnie odstrasza, ale nie dam sie, będziemy działac. Zaplanowałam nawet długi weekend i wyjeżdżamy na czas owulki do naszego nowego domu, już przygotowujemy wszystko i tam będziemy chrzcić nowe łóżko hehe [emoji28][emoji28][emoji28]

Niby tak, ale nie nastawiam sie. Nie chcę testować żeby się nie rozczarować 😉

Super plan💪 mi jak nie wyjdzie teraz to w październiku mam urodziny też weekendujemy wtedy więc może może 😜👌😘🤗
 
Ja jeżeli uda mi się zajść to będę miała trzecia cesarkę. Mój lekarz mówi ze ilość ciec jest indywidualna bo zna kobiety które nie mogły mieć już nawet drugiej cc a ma tez pacjentki po 5 czy nawet 6 cesarce ale on tez mówi ze średnio 3 cięcia a potem wzrasta ryzyko powikłań. Zawsze podczas operacji mówi czy można kolejne dziecko czy już koniec. Ja bardzo liczę na to ze uda mi się urodzić jeszcze dwójkę czyli łącznie miałabym 4 cesarki. Ale tego dowiem się podczas 3 zabiegu...
Witaj kochana . Staramy się też o 4 szczęście A miałam już 3cc i też mamy pozwolenie od gina ktory w swojej karierze przeprowadził 6 cesarekę.
11 września będę się testować.
Jestem bardzo ciekawa co to będzie, czuje się jakoś inaczej 😅 Mam w domu 3 chłopaków, przerwa między ostatnim A ewentualną ciąża 8 lat . Liczę na Lilianę ale Antoni to też piękne imię ❤ Kochane życzę Wam owocnych starań. Jeśli się uda opiszę tu wszystkie moje sygnały które mnie skłaniały do tego by myśleć że jednak coś jest inaczej niż zwykle😉
 
Coś tam widać [emoji846] kiedy masz dostać @?
11 września, owu potwierdzona na monitoringu. Ale nie liczę na szczesliwy cykl bo przytulanki były 3-4 dni przed owu a miałam pregnyl podany 11 dni temu i może to jakieś resztki prześwitują na teście. Miałam już w swojej karierze testerki grubsze kreski na teście a ciąży nie było ;) ale fakt, ze ten test ma czułość 50 a jestem 10 dpo wiec może może... w piatek się okaze! A Ty? Kiedy testujesz?
 
reklama
Ja jeszcze trochę muszę poczekać bo @ mam dostać dopiero 20 września..
11 września, owu potwierdzona na monitoringu. Ale nie liczę na szczesliwy cykl bo przytulanki były 3-4 dni przed owu a miałam pregnyl podany 11 dni temu i może to jakieś resztki prześwitują na teście. Miałam już w swojej karierze testerki grubsze kreski na teście a ciąży nie było ;) ale fakt, ze ten test ma czułość 50 a jestem 10 dpo wiec może może... w piatek się okaze! A Ty? Kiedy testujesz?
 
Do góry